Розпочинається нова конференція DC для розробників Bitcoin та Ethereum

Конференції розробників для засновників і комп’ютерників, розробників і дизайнерів токенів криптовалют і технології блокчейн зазвичай проводяться в таких місцях, як Сан-Франциско, Нью-Йорк або міста, які є технологічними центрами по всьому світу. Хоча Вашингтон, округ Колумбія, може не відразу спати на думку як центр криптотехнологій, поєднання правил віддаленої роботи та вигоряння від конференцій щодо політики спонукало до проведення першої у своєму роді конференції «genesis» лише для розробників у Вашингтоні

Отже, якщо ви зацікавлені в чудовому напої доповідачів із технічної розробки блокчейну та панелей із розмовами про політику на льоду, найперший Конференція ETHDC відбудеться завтра, 14 травня, у Будинку культури округу Колумбія, який розпочнеться приблизно о 9:30 за східним часом. Мені довелося поспілкуватися з Шейлі Адінолфі, менеджером з розвитку бізнесу в TrustMachines і хтось, хто тривалий час працює у сфері блокчейнів у DC, яка пояснила, як вона визначила зростаючу екосистему розробників у DC, Вірджинії та Меріленді, яка за кілька років зросла до 300 осіб.

Адінолфі заявив: «Конференція genesis ETHDC має привернути увагу до засновників зони DC у криптопросторі. Ми сформували DC DAO і ідея ETHDC виникла, тому що ми хотіли провести подію для себе, яка не була б зосереджена на політиці, де ми говорили про такі речі, як масштабування та згортання, стандарти токенів та абстракцію та все, що ми хочемо зробити для масштабування , розвиватися та досягати успіху в цьому просторі та співпрацювати один з одним».

На тлі того, що багато хто описує як ренесанс біткойнів із відновленням інтересу до розробки програм на основі базового рівня біткойнів, TrustMachines — це компанія, яка зосереджена на розробці біткойнів.
Bitcoin
екосистема. Використовуючи власний Шкіряний біткоін-гаманецьАдінолфі розповів, що компанія бачить можливість для створення додатків для біткойнів, які могли б потенційно замінити комісії, які природно зменшуватимуться з часом від майнерів біткойнів, і таким чином забезпечили заміну фінансового стимулу для підтримки безпеки та стабільності мережі біткойн у майбутнє.

UniSwap, МетаМаскаі Casa серед багатьох компаній, які будуть представлені. Адінолфі сказав, що розробники, які беруть участь у конференції, хочуть «… зрозуміти, як ці компанії впоралися із запуском токенів децентралізованим способом у безпечному просторі — про що хочуть говорити розробники, а не політики».

Звичайно, важко ігнорувати політичні дискусії, які можуть виникнути з вищезгаданими компаніями, зокрема щодо MetaMask і гаманців із самоохороною. Адольфіні описав, що гаманець із самообслуговуванням «… схожий на браузер, але в ньому користувач володіє всіма файлами cookie, закладками та своїми даними, і може легко змінити постачальника та зберегти всі ці речі недоторканими».

UniSwap оприлюднив, що отримав a Зауваження Веллса від SEC і ConsenSys, розробник гаманця MetaMask, також отримали повідомлення Wells, після чого компанія оголосив він подав до суду на SEC, щоб захистити Ethereum
Ethereum
екосистема. Обидві компанії захищаються від потенційних регулятивних примусових дій з політичного та юридичного боку, і на даний момент явно все ще зацікавлені у будівництві в США. Питання в тому, чи хочуть США, щоб розробники блокчейну запускали токени чи ні, і за яких обставин. Звичайно, це доведеться залишити на іншу конференцію.

Source link

Поділіться своєю любов'ю