БРІКС стимулюватиме гіперінфляцію долара, купуватиме золото, срібло та біткойни перед прийдешньою депресією – Роберт Кійосакі

(Kitco News) – Оскільки країни БРІКС відмовляться від долара, США зіткнуться з гіперінфляцією та увійдуть у депресію, що зробить дорогоцінні метали, біткойни та «тверді активи» єдиними речами, які варто тримати, за словами відомого інвестора Роберта Кіосакі.

The Багатий тато, бідний тато автор поділився своїм останнім поглядом на золото, фіатні валюти та біткоіни в X пост з Південної Африки в неділю.

«Спостерігаю та слухаю чутки про те, що станеться, коли країни БРІКС, Бразилія, Росія, Індія, Китай, Південна Африка вироблятимуть криптовалюту БРІКС, можливо, забезпечену золотом», — написав Кійосакі. «Якщо золота криптовалюта БРІКС стане трильйонами фальшивих грошей, то фіатні долари США швидко повернуться додому в Америку, викликаючи гіперінфляцію в Америці, зрештою знищуючи долар США».

Він порадив своїм підписникам «захистити себе від обвалу долара США», купуючи «справжнє золото, срібло та біткоіни зараз».

Кійосакі розширив свою дисертацію 9 травня пост, написавши, що він очікує не просто рецесії, а повномасштабної економічної депресії. «Я планую один», — сказав він, додавши, що хоча він і не хоче такого результату, «краще готуватися до гіршого, аніж жити в Діснейленді, як це робить більшість людей».

«Роками я бачив, як наближається ця криза… саме тому я написав «Багатий тато, бідний тато», володіти своїм бізнесом, використовувати борг як гроші для купівлі активів, що перебувають у готівковій формі, таких як оренда нерухомості, зберігати справжнє золото та срібло, а сьогодні — біткойн», — Кійосакі. написав. «Будь ласка, будьте готові та бережіть себе. Це стає захоплюючим».

В ан інтерв'ю З новинами Kitco на початку цього року Кійосакі наполягав на тому, що інвестори повинні уникати будь-яких паперових активів і інвестувати в те, що збереже свою вартість.

«Я — побитий рекорд», — сказав він. «Золото, срібло, біткойни, без ETF, [not] все, що хтось може надрукувати. Я не хочу його торкатися. Мені не подобаються долари, я не люблю облігації, мені подобаються тверді активи».

Відмова від відповідальності: Погляди, висловлені в цій статті, належать автору та можуть не відображати погляди Kitco Metals Inc. Автор доклав усіх зусиль, щоб забезпечити точність наданої інформації; однак ні Kitco Metals Inc., ні автор не можуть гарантувати таку точність. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей. Це не прохання здійснити будь-який обмін на товари, цінні папери чи інші фінансові інструменти. Kitco Metals Inc. і автор цієї статті не несуть відповідальності за збитки та/або збитки, спричинені використанням цієї публікації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю