Автор «Багатого тата, бідного тата» бачить нову велику причину для покупки біткойнів (BTC)

Зображення обкладинки через www.youtube.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Зміст

Роберт Кіосаківідомий автор книги про фінансовий менеджмент «Багатий тато, бідний тато», інвестор і підприємець, звернувся до свого облікового запису в додатку X (раніше Twitter), щоб підтримати біткойн у світлі ознак нових глобальних подій.

Він каже, що зараз біткойн є найкращим варіантом, разом з кількома іншими активами, щоб захистити себе від наближення краху долара США.

Купуйте біткойни, щоб захистити себе від цього, каже Кійосакі

У твіті Кійосакі розповів про країну, яка його зараз цікавить – Південну Африку. Він стежив за чутками про те, що БРІКС планує запустити власну криптовалюту, яка, ймовірно, буде забезпечена золотом, багато якого можна видобувати в регіонах БРІКС.

БРІКС складається з кількох членів, починаючи з його перших членів – Бразилії (B), Росії (R), Індії (I), Китаю (C) і Південної Африки (S). У січні 2024 року цей список було розширено, оскільки також були прийняті ОАЕ, Єгипет, Іран та Ефіопія.

Роберт Кійосакі написав у Твіттері, що якщо криптовалюта БРІКС, забезпечена золотом, дійсно буде запущена, величезна кількість доларів США почне надходити назад у США. Автор «Багатого тата, бідного тата». називає долар США «фальшивими грошима» у своєму повідомленні X. Він вважає, що цей величезний приплив доларів США спричинить гіперінфляцію в Америці та зрештою повністю знищить долар США.

Фінансовий експерт вважає, що єдиний спосіб захиститися від очікуваного обвалу долара – почати купувати біткоіни, золото та срібло.

Біткойн – інструмент Кійосакі проти «фальшивих грошей»

Кіосакі був прихильником усіх трьох (біткойн, золото, срібло) протягом останніх чотирьох років, вихваляючи ці два популярні дорогоцінні метали та біткойн з початку пандемії та світової економіки, яка постраждала від численних блокувань.

Тоді уряд США почав стимулювати економіку, роздаючи так звані «чеки на виживання» та викуповуючи великі банки та підприємства. Ці цілі були досягнуті шляхом друкування додаткових доларів США та введення їх в обіг. Лише у 2020 році було надруковано зелених доларів на суму понад 6 трильйонів доларів. Відтоді Кійосакі критикував долар США як «фальшиві гроші».

Відтоді уряд часто застосовує цю політику кількісного послаблення та друкує мільярди доларів США. ЄС та інші країни наслідували цей приклад.Source link

Поділіться своєю любов'ю