Роз’яснення щодо розповсюдження фальшивих спотових новин Bitcoin ETF

Шановні читачі Cointelegraph!

Ми неймовірно вдячні за підтримку та довіру, яку ви надали нашому виданню протягом останніх 10 років. Ми прагнемо надавати найбільш продумані, захоплюючі та впливові новини, що стосуються криптовалютного простору.

Раніше сьогодні, під час звичайного висвітлення, команда соціальних медіа Cointelegraph опублікувала повідомлення на X без попереднього схвалення редакції, в якому говорилося, що Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила спотовий біржовий фонд iShares BlackRock, або ETF. Це була неправда, результат дезінформації. Новини походять із непідтвердженого знімка екрана, опублікованого користувачем X, який стверджував, що він зроблений з терміналу Bloomberg.

Зрештою Cointelegraph не опублікував статтю з цією невірною інформацією, але ми глибоко шкодуємо, що помилково опублікували це на X, і про вплив, який це спричинило. Внутрішнє розслідування показало, що наша стандартна процедура публікації екстрених новин у соціальних мережах, згідно з якою джерела мають бути перевірені перед публікацією в соціальних мережах, не дотримувалася.

Хронологія подій така:

13:17:30 UTC: Редакційна команда була попереджена про чутки через канал Telegram, який співробітники Cointelegraph використовують для пошуку історій, які можуть зацікавити читачів (рис. 1). Повний текст розмови наведено нижче.

Фігура 1
малюнок 2

13:19:27 UTC: Співробітник 1 повторно опублікував текст ліду, наданий обліковим записом Telegram, який згодом було видалено (Малюнок 2), на внутрішній канал Slack (Малюнок 3).

Рисунок 3, Рисунок 4

13:24:16 UTC: Прагнучи опублікувати події якомога швидше, Співробітник 2 опублікував звіт на X без попереднього підтвердження правдивості джерела від редактора. Це порушує процес Cointelegraph у соціальних мережах, у якому перед публікацією потрібне підтвердження джерела та схвалення редакції (рис. 4).

13:48:38 UTC: Читачі повідомили про проблему Cointelegraph через канали соціальних мереж (рис. 5).

малюнок 5

13:52:19 UTC: У внутрішньому чаті Cointelegraph Співробітник 1 повідомив, що не вдалося знайти джерело (Малюнок 6).

Малюнок 6

13:54:14 UTC: Співробітник 3 з Cointelegraph відредагував повідомлення на X, щоб уточнити, що інформація не підтверджена (рис. 7).

Малюнок 7

14:03:42 UTC: Cointelegraph звернувся до BlackRock і Bloomberg Terminal і видалив публікацію (рис. 8).

Малюнок 8

14:32:23 UTC: Отримавши підтвердження від BlackRock, що звіт був невірним, Cointelegraph відкликав початковий твіт і виданий наступний оператор (рисунок 9):

Малюнок 9

Щоб переконатися, що щось подібне більше не повториться, команда Cointelegraph ретельно перевіряє та переглядає наші процеси управління соціальними мережами, особливо щодо автентифікації екстрених новин перед публікацією. Ми проводимо розмови з усіма причетними працівниками, і ми зробимо всі необхідні структурні зміни.

Цей інцидент нагадує команді Cointelegraph, що наші дії мають серйозні наслідки для спільноти криптовалют. Ми прагнемо вчитися на цих помилках і дотримуватися найвищих стандартів журналістики.

З повагою,

Команда CointelegraphSource link

Поділіться своєю любов'ю