Генеральний директор Blackrock Фінк оцінює чутки про Bitcoin ETF

Генеральний директор BlackRock Ларрі Фінк у понеділок висловився щодо заявки фірми на біржовий фонд біткойн, що очікує розгляду, після того, як Cointelegraph повідомив, що вона була схвалена Комісія з цінних паперів і бірж (SEC). Видання відкликало цю історію незабаром після публікації.

«Я не можу говорити про деталі чогось, я думаю, що це лише приклад відкладеного інтересу до криптовалюти. Ми чуємо від клієнтів у всьому світі про потребу в криптовалюті», — сказав Фінк у понеділок удень під час виступу на “The Claman Countdown”, поки відмовився коментувати статус заявки.

Біткойн зріс майже на 10% перш ніж повернутись до рівня 28 000 доларів після помилкового звіту. «Деякі з цього мітингу виходять за рамки чуток — я думаю, що сьогоднішній мітинг присвячений прагненню до якості, з усіма проблемами, пов’язаними з ізраїльською війною зараз, глобальним тероризмом, і я думаю, що більше людей стикаються з втечею до якості, ” він додав.

ОПАЛЬНИЙ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР FTX СЕМ БАНКМЕН-ФРІД МАЛ ПРЕДМІННЯ ПРЕЗИДЕНТА

FOXBUSINESS.COM: АКТУАЛЬНІ ЦІНИ НА КРИПТО

FOX Business був першим, хто підтвердив, що звіт був неточним, поділившись деталями на X, раніше Twitter.

У червні ця фірма з активами близько 9 трильйонів доларів стала останньою, яка подала до SEC заяву на а спот Bitcoin ETF. У разі схвалення регулюючими органами iShares Bitcoin Trust фірми використовуватиме Coinbase Custody як свого зберігача та надасть інвесторам доступ до найбільшої за ринковою капіталізацією криптовалюти, не купуючи її безпосередньо, тоді як спотовий Bitcoin ETF відстежуватиме базову ринкову ціну біткойна.

Тікер Безпека Останній Зміна Зміна %
BLK BLACKROCK INC. 635,45 +7,79 +1,24%

Вона також входить до довгого списку компаній із подібними програмами, які були відхилені SEC, включаючи Grayscale, яка подала до суду на SEC через спростування. Fidelity і CBOE також були відхилені регуляторами.

«Що ми намагаємося зробити з криптовалютою, це зробити її більш демократизованою з усією криптовалютою та зробити її набагато дешевшою для інвесторів», — сказав Фінк під час інтерв’ю «The Claman Countdown» у липні.

Тікер Безпека Останній Зміна Зміна %
БІТО PROSHARES TRUST BITCOIN STRATEGY ETF 14.52 +0,90 +6,61%
БІТО PROSHARES TRUST BITCOIN STRATEGY ETF 14.52 +0,90 +6,61%
GCC ПОСИЛЕНА ТОВАРНА СТРАТЕГІЯ WISDOMTREE TRUST 17.90 -0,06 -0,33%

Інші ETF, які пропонують доступ до біткойнів через індустрію криптовалют, а не саму криптовалюту, включають Bitwise Crypto Industry Innovators ETF, ProShares Bitcoin Strategy ETF і Wisdomtree Enhanced Commodity Strategy ETF.

Source link

Поділіться своєю любов'ю