Злом TrueCoin стороннього постачальника потенційно може призвести до витоку даних користувачів TUSD

Команда, що стоїть за стейблкойном TrueUSD (TUSD), оголосила про потенційний витік певних даних Know Your Customer (KYC) та історії транзакцій після того, як одного зі сторонніх постачальників TrueCoin було зламано.

TrueCoin був оператором стейблкойна TUSD до 13 липня 2023 року. 16 жовтня команда безпеки стороннього постачальника повідомила TrueCoin про «аномальну зміну облікового запису в межах [TrueCoin’s] організацію, створену скомпрометованим постачальником підтримки». У результаті TrueCoin підозрює компрометацію деяких наявних даних клієнтів TUSD.

Внутрішні системи TrueCoin не зазнали впливу або доступу до них, оскільки компанія підтвердила, що атака була ізольованим інцидентом на стороннього постачальника. «Система TUSD БЕЗПЕЧНА і не піддається атаці. І система TUSD, і резерви TUSD НЕ СТРИЖАЮТЬСЯ», – підтвердив TrueUSD через свій офіційний обліковий запис X (раніше Twitter).

Дані, зібрані в результаті таких порушень, зокрема імена, адреси електронної пошти та номери телефонів, зазвичай використовуються для фішингових атак. Зловмисники звертаються до необережних інвесторів, імітуючи різні криптосервіси, часто обіцяючи високі прибутки за короткий проміжок часу.

Наслідки атаки та результату витоку даних ще належить визначити, оскільки загальна кількість даних користувачів не була розкрита під час оголошення.

TrueUSD поки не відповів на запит Cointelegraph про коментар.

пов’язані: TrueUSD припиняє карбувати через Prime Trust, втрачає прив’язку долара

TrueCoin нещодавно дистанціювався від Prime Trust, що базується в Неваді, одразу після останнього раптово припинив усі фіатні та криптовалюти депозити та зняття коштів.

TrueUSD оголосив, що «ситуація не впливає на нього» в Prime Trust, наголошуючи на своєму диверсифікованому партнерстві та зберігаючи «кілька рейок USD» в інших місцях.

«PrimeTrust призупинив усі депозити фіатних і цифрових активів. Ця ситуація не впливає на #TrueUSD (#TUSD). Ми не маємо доступу до Prime Trust і підтримуємо кілька курсів доларів США для карбування та викупу. Будьте впевнені, усі ваші кошти в безпеці з TUSD», – заявили в TrueUSD.

Журнал: За межами криптовалюти: докази з нульовим знанням демонструють потенціал від голосування до фінансів