Ринкова капіталізація біткойна ($BTC) може досягти 15 трильйонів доларів, каже Ентоні Скарамуччі з SkyBridge Capital

За словами засновника та керуючого партнера SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі, флагманська криптовалюта біткойн ($BTC) має величезний потенціал зростання, який нещодавно заявив, що вважає, що ринкова капіталізація криптовалюти може досягти 15 трильйонів доларів, що приблизно на 2660% перевищує поточну ринкову капіталізацію в 540 мільярдів доларів. .

Виступаючи на OPTO – Інвестуйте в інновації подкастяк спочатку повідомили The Block, Скарамуччі сказав, що вважає, що «біткойн легко може стати активом на 15 трильйонів доларів», перш ніж додати, що BTC «у багатьох відношеннях є ціннішим за золото» і може стати засобом збереження вартості.

Скарамуччі додав, що через це «у нас тут багато біткойнів», хоча він не вірить, що флагманська криптовалюта стане універсальним стандартом грошей. Засновник SkyBridge Capital, колишній директор із комунікацій Білого дому під час президентства Дональда Трампа, зазначив, що громадяни, вороже налаштовані до США, можуть у підсумку торгувати BTC або криптовалютами, забезпеченими золотом, після того, як США використають долар, щоб застосувати «свою геополітичну волю до інших». »

Скарамуччі розкритикував нинішню фінансову систему як «зламану» і закликав до сильного керівництва, щоб почати відродження, хоча він визнав, що така зміна займе від 15 до 20 років.

Керівник також передбачив, що ринкова капіталізація біткойна може означати ціну понад 700 000 доларів за монету, враховуючи його обмежену пропозицію в 21 мільйон монет, що є великим стрибком порівняно з поточною ціною близько 28 000 доларів.В особистому плані Скарамуччі поділився невтішним досвідом із Семом Бенкманом-Фрідом, проблемним засновником нині закритої біржі FTX, який, за його словами, «розбив» йому серце.

FTX Ventures купила 30% акцій SkyBridge у вересні минулого року, перш ніж криптовалютна біржа зазнала краху та оголосила про банкрутство в листопаді. Тепер він вважає, що Бенкман-Фрід буде визнаний винним і засуджений, частково тому, що деякі з його колишніх колег визнали себе винними.

Як повідомляв CryptoGlobe, оскільки США зіткнулися зі «спіраллю смерті боргу» в розмірі 33 трильйонів доларів, аналітики з Jefferies попередили, що Федеральному резерву, можливо, доведеться відновити друкування грошей, що, можливо, призведе до обвалу долара США та підвищення ціни на флагманську криптовалюту, оскільки вона конкурує з золотом.

У недавньому Примітка клієнтам Крістофер Вуд, голова глобальної стратегії капіталу в Jeffries, назвав біткойн і золото «критичними хеджуваннями» проти повернення інфляції, оскільки центральні банки G7 «не зможуть м’яко відмовитися від нетрадиційної монетарної політики та зрештою залишаться відданими». до постійного розширення балансу центрального банку в тій чи іншій формі».

Коментарі Вуда зроблені в той час, коли Федеральна резервна система США та інші великі центральні банки по всьому світу агресивно підвищують процентні ставки, щоб приборкати інфляцію. Агресивне підвищення ставок призвело до краху кількох установ, включаючи Credit Suisseяку на початку цього року купила UBS приблизно за 3,3 мільярда доларів.

Рекомендоване зображення через Unsplash.

Source link

Поділіться своєю любов'ю