SafeMoon впав на 31% за п’ять годин після подання заяви про банкрутство відповідно до розділу 7

Токен децентралізованого фінансового протоколу SafeMoon впав на 31% за п’ять годин після того, як компанія, що стоїть за ним, оголосила про банкрутство.

14 грудня SafeMoon офіційно подав заяву про банкрутство відповідно до розділу 7, також відомого як «ліквідаційне банкрутство». подача до суду Сполучених Штатів у справах про банкрутство округу Юта. Добровільна петиція була подана адвокатом Марком Роузом із суддею Джоелем Маркером, призначеним для розгляду справи.

Подання заяви про банкрутство SafeMoon. Джерело: CourtListener

Скріншот a лист до співробітників, нібито написане головним директором з реструктуризації фірми, з’явилося на Reddit, пояснюючи, що банкрутство є причиною того, що вона більше не може виплачувати зарплату працівникам до подання заяви.

«Вам потрібно буде подати позов до суду з питань банкрутства про відшкодування невиплаченої зарплати», — йдеться в документі.

Останній удар стався лише через місяць після США Комісія з цінних паперів і бірж висунула звинувачення SafeMoonїї засновник Кайл Нагі, її генеральний директор Джон Кароні та її головний технічний директор Томас Сміт, з порушенням законодавства про цінні папери у тому, що регулятор назвав «масовою шахрайською схемою».

Токен SafeMoon (SFM) знизився з $0,000065 14 грудня о 20:24 UTC до $0,000045 за п’ять годин після новин, відповідно до CoinGecko. Однак він швидко повернувся до $0,000061 за 10 хвилин.

SFM зараз переходить з рук в руки за $0,00005729. Токен впав на 98,2% порівняно з найвищою ціною 0,0033 доларів США 5 січня 2022 року, а його ринкова капіталізація в 1 мільярд доларів зараз впала до 34,5 мільйонів доларів.

Зміна ціни SFM за останні 24 години. Джерело: CoinGecko

Кілька колишніх прихильників SafeMoon висловили розчарування на Reddit з приводу банкрутства, стверджуючи, що розробники SafeMoon їх обманювали.

«Справа в тому, що розробники SafeMoon обдурили всіх, включно з модами, які підтримували SafeMoon і довіряли йому», сказав Користувач Reddit u/Jtenka.

Інший користувач Reddit, u/anonyamon42069, сказав: «Ніколи не хочу навіть говорити про те, як сильно нас усіх обдурили, і особливо про гроші, які я втратив. Для ідіотів, які все ще думають, що SafeMoon має шанс і «полетить на Місяць»: шукайте допомоги».

пов’язані: Використання хакером SafeMoon централізованих бірж може допомогти правоохоронним органам — Match Systems

Сантьяго Мельгарехо, колишній аналітик незамінних токенів і фахівець з продажу SafeMoon, сказав, розмірковуючи, що «попереджувальні знаки були присутні» весь час, зокрема, коли багатьох співробітників раптово звільнили, незважаючи на те, що багато з них працювали місяць без оплати.

SafeMoon також був експлуатується в березніщо призвело до чистих збитків у розмірі 8,9 мільйонів доларів США.

Журнал: Huawei NFT, хакатон Toyota, Північна Корея проти Blockchain: Asia Express