Біткойн у фазі корекції після зростання до 44 тисяч доларів: CryptoQuant

Ціна біткоїна (BTC) увійшла в фазу корекції після зростання активу до позначки в 44 000 доларів і вище.

Тижневик звіт з онлайн-аналітичної платформи CryptoQuant показали, що кілька показників оцінки показують, що провідний цифровий актив має бути скоригований, оскільки його ціна зросла занадто швидко.

BTC у фазі корекції

Одним із показників є Bull-Bear Market Cycle Indicator від CryptoQuant, який втретє цього року потрапив у червону зону. Історично склалося так, що ціни на криптоактиви зазнали корекції протягом останніх двох періодів, і індикатор перейшов у фазу перегрітого зростання.

Іншим показником є ​​відсоток пропозиції біткойнів у прибутку. Дані в мережі показують, що 90% циркулюючих BTC приносять прибуток, і, згідно з попередніми даними, поточна фаза знаменує собою початок корекції ціни.

Крім того, криптовалютний ринок став свідком тиску продажів як з боку короткострокових, так і довгострокових власників, китів і майнерів. Короткострокові власники почали розвантажувати свої активи з високою нормою прибутку, тоді як довгострокові власники продавали свої, коли ціни злетіли вище 40 000 доларів. Дані середнього періоду спокою показали, що шестимісячні біткойни були витрачені до того, як ціна активу впала.

Ведмежий ринок у минулому

Крім того, біткойн-майнери вивантажили більше монет, коли BTC піднявся до 44 000 доларів, продавши свої активи із середньою нормою прибутку 40%. Це видно з високого рівня відтоку майнерів, який спостерігався за останні кілька днів.

Вважається, що майнери користуються вищими цінами, продаючи частину своїх активів, оскільки вартість блокових винагород зростає швидше, ніж складність видобутку. Вони також збирають ресурси для підготовки до майбутній Подія біткойн-халвінгу, яка скоротить винагороду за блок на 50%, зменшуючи кількість BTC, що виробляється щодня.

Тим не менш, CryptoQuant каже, що ведмежий ринок у минулому, а BTC минуло переїхав у фазу зростання, навіть незважаючи на те, що криптовалюта впала приблизно на 10% від свого останнього піку. Дані від CoinMarketCap показує, що BTC різко зріс на 4% за останні 24 години і торгується на рівні 42 700 доларів на момент написання статті.

Тим часом умови ліквідності криптовалютного ринку покращуються, оскільки ринкова капіталізація стейблкоїнів зростає. Ринкова капіталізація Tether (USDT), яка є найбільшою, зафіксувала нові максимуми, перевищивши 90 мільярдів доларів. Загальна ринкова капіталізація стейблкойнів також зросла до 129,19 мільярдів доларів США даних від DefiLlama.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $100 (ексклюзив): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструватися та отримати 100 доларів США безкоштовно та знижку 10% на комісію Binance Futures у перший місяць (умови).

Source link

Поділіться своєю любов'ю