Сатоші застеріг від позначення біткойна як «інвестиції»

У п'ятницю були оприлюднені нові електронні листи від творця біткойнів під псевдонімом Сатоші Накамото.

Нові електронні листи, звільнений Марті Мальмі, не тільки доповнює відомі знання про біткойн, але й дає читачам більше розуміння скромних початків біткойнів і того, як Сатоші працював над запуском мережі.

Він також розкрив певну особистість творця. Наприклад, у листопаді 2009 року Сатоші сказав Мальмі: «Це буде весело!»

Одного разу Сатоші навіть використав слово «штопати» і назвав члена форуму Bitcointalk Сюні «дурнем». Наприкінці листопада 2009 року, після того як Malmi auto створила логотип на CoolText.com, Сатоші назвав його «занадто диско/веб-1990-ми».

Деякі комунікації виділяються — особливо в сучасному середовищі — наприклад той факт, що Сатоші не хотів називати біткойн «інвестицією».

Детальніше: 13 років тому підписав псевдонім творця біткойна

«Мені незручно прямо говорити «вважати це інвестицією», — сказав Сатоші в червні 2009 року. «Це небезпечно говорити, і вам слід видалити цей пункт. Це нормально, якщо вони прийдуть до такого висновку самостійно, але ми не можемо висловити це так».

У тому ж електронному листі Сатоші висунув ідею назвати біткойн «криптовалютою».

«Хтось придумав слово «криптовалюта»… можливо, це слово, яке ми повинні використовувати, описуючи Bitcoin, тобі це подобається?» запитав він.

У 2010 році Сатоші висловив занепокоєння щодо підвищення анонімності біткойнів, стверджуючи, що користувачі можуть відкрити інформацію про історію транзакцій, яка, отже, може розкрити особи.

Детальніше: Блок транзакцій «genesis» біткойна був створений 15 років тому

«Псевдонімом можна бути, але потрібно бути обережним», — написав він. Якщо люди повірять, що це було анонімно, тоді «реакція буде набагато гіршою, якщо ми не підготуємо очікування, попередивши заздалегідь, що ви повинні вжити заходів обережності, якщо ви дійсно хочете зробити [being anonymous] робота».

Сатоші додав, що «анонімний» також «звучить трохи сумно».

Потім, виходячи з листування між Мальмі та Сатоші, схоже, що Сатоші взяв перерву на пару місяців у 2010 році. Мальмі перезапускає ланцюжок електронної пошти, коментуючи, що він не бачив Сатоші «давно».

Детальніше: Чи заарештували б США Сатоші Накамото, якби вони повернулися сьогодні?

У попередніх електронних листах Сатоші посилався на роботу на повний робочий день поза біткойнами. У липні 2009 року Сатоші сказав Мальмі, що він не збирається «зараз дуже допомагати», тому що він «дуже зайнятий роботою» і потребує перерви після 18 місяців.

Також можуть бути підстави припускати, що Сатоші не використовував свої навички кодування на своїй постійній роботі. У жовтневому електронному листі він сказав: «Як добре знову кодувати!»

У 2010 році Сатоші каже Мальмі, що він знову зайнятий «іншими справами» і «незабаром повернеться до біткойнів».


Не пропустіть наступну велику історію – приєднуйтесь до нас безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень.

Source link

Поділіться своєю любов'ю