Уоррен Баффет не володіє біткойнами, але його компанія робить ставку на 1 мільярд доларів на цю криптовалюту

Протягом багатьох років Уоррен Баффет показав свою неприязнь до біткойнів. «Що стосується криптовалют, я можу майже з упевненістю сказати, що вони погано закінчаться», — сказав він у 2018 році. У той час біткойн коштував близько 15 000 доларів.

Сьогодні вартість біткойна перевищила 50 000 доларів. Але Баффет не змінив своєї мелодії. Баффет сказав, що навіть якби хтось запропонував йому всі біткойни світу за 25 доларів, він би цього не прийняв. — Бо що б я з цим робив? запитав він. «Мені так чи інакше доведеться продати його вам назад. Це нічого не дасть».

З кожного правила є виключення. Баффет не любить біткойн, але це не означає, що його холдингова компанія Berkshire Hathaway (NYSE: BRK.A)(NYSE: BRK.B)не подобається.

Зараз ринкова капіталізація Berkshire становить майже 900 мільярдів доларів, і Баффет має багато досвідчених радників, які допомагають йому керувати розгалуженим портфелем. Він або хтось із його радників, схоже, любить одну акцію, достатньо, щоб зробити на неї ставку в 1 мільярд доларів. Ця акція сильно піддається впливу зростання криптовалютвключаючи біткойн.

На хвилі біткойна

Є стара приказка під час золотих лихоманок: не женіться за золотом, продавайте кирки — ви обов’язково отримаєте прибуток незалежно від того, знайдете золото чи ні. Це саме така стратегія Nu Holdings (NYSE: NU) слідкує, коли справа доходить до отримання прибутку від криптовалюти.

У 2013 році Nu захопив латиноамериканську банківську індустрію штурмом під назвою Nubank. Подача була проста: надто довго банківська галузь регіону контролювалася жменькою потужних гравців, які використовували своє домінування на ринку, щоб стягувати з клієнтів високу плату за прості послуги.

Зародившись як цифровий банк, Nubank почав пропонувати недорогі фінансові продукти, як-от банківські рахунки, кредитні картки та персональні позики, для всіх, хто має смартфон або комп’ютер.

Апетит Латинської Америки до недорогих і простих у використанні фінансових продуктів виявився непереборним. У 2014 році, наприклад, у банку майже не було клієнтів. Відтоді ця цифра зростала щокварталу, перевищивши 90 мільйонів у 2023 році. Дивовижно, але більше половини дорослого населення Бразилії зараз є клієнтами Nubank.

Nubank зробив чудову роботу, додавши нові фінансові продукти в міру зростання кількості клієнтів. Таким чином, компанія отримує вигоду не лише від збільшення кількості клієнтів, але й від тих клієнтів, які використовують дедалі більше продуктів.

Коли Nubank був запущений, середній клієнт користувався лише одним із його продуктів — єдиним продуктом, який на той час пропонував банк. Сьогодні нові клієнти починають у середньому з трьох фінансових продуктів, кількість яких лише зростає, чим довше вони працюють із Nubank.

Одним із цих нових продуктів є Nucripto, представлений у 2022 році, який дозволяє користувачам Nubank купувати, продавати та здійснювати транзакції в понад десятку криптовалют, Bitcoin і Ethereum включені. За перший місяць роботи Nucripto набрав понад 1 мільйон активних користувачів.

Nubank все ще перебуває на ранніх стадіях зростання криптовалюти. Він випускає власну цифрову валюту Nucoin і продовжує додавати нові криптовалюти на платформу, зокрема Полкадот і Лавина .

Компанія все ще заробляє більшу частину своїх грошей на інших фінансових продуктах, таких як кредитні картки, страхові поліси та традиційні інвестиційні рахунки. Але він займає лідируючі позиції на крипторинку Латинської Америки з понад 1 мільйоном активних користувачів і платформою, яка стає міцнішою з кожним кварталом.

Nu Результати

Джерело: Nu Holdings.

Класична акція Баффета?

Хоча Баффет десятиліттями уникав акцій технологій, він має довгу історію роботи з банками. Berkshire Hathaway володіє акціями Банк Америки і Citigroupнаприклад, і ним володів Уеллс Фарго запас на роки.

Багато в чому Nubank є класичною акцією Баффета. Компанію заснував Девід Велес, колишній венчурний капіталіст із досвідом роботи в Sequoia Capital. Окрім досвідченого засновника, Nubank також має потужний економічний рів. Конкурентам буде важко відтворити його бізнес-модель.

Це тому, що Nubank починав з першої цифрової позиції. Тим часом решта галузі здебільшого застрягла на високозатратній бізнес-моделі, яка потребує великого штату працівників і дорогих фізичних відділень.

Nubank може просто рухатися швидше та ефективніше, ніж конкуренти, перевага, яка не зникне найближчим часом. Криптографічний аспект є лише одним із факторів зростання для компанії, але це саме суть. Nubank пропонує багато фінансових продуктів, які користуються високим попитом, для своєї зростаючої клієнтської бази, і, незважаючи на швидке зростання за останні роки, компанія все ще не охопила більшу частину свого потенційного адресного ринку.

Акції не зовсім дешеві, враховуючи потужний підйом у 2023 році, але такі інвестори, як Баффет, знають, що варто бути першим інвестором в акції, які можуть стабільно зростати протягом десятиліть.

Чи варто інвестувати 1000 доларів США в Nu прямо зараз?

Перш ніж купувати акції в Nu, врахуйте наступне:

The Строкатий фондовий радник команда аналітиків щойно визначила, що, на їхню думку, є 10 найкращих акцій щоб інвестори купували зараз… і Ню не був одним із них. 10 акцій, які скоротилися, можуть принести чудові прибутки в найближчі роки.

фондовий радник надає інвесторам простий план успіху, включаючи вказівки щодо створення портфеля, регулярні оновлення від аналітиків і вибір двох нових акцій щомісяця. The фондовий радник послуга більш ніж утричі збільшила прибутковість S&P 500 з 2002 року*.

Перегляньте 10 акцій

*Повернення Stock Advisor станом на 20 лютого 2024 року

Citigroup є рекламним партнером The Ascent, компанії Motley Fool. Bank of America є рекламним партнером The Ascent, компанії Motley Fool. Wells Fargo є рекламним партнером The Ascent, компанії Motley Fool. Райан Ванзо має позиції в Bitcoin та Ethereum. The Motley Fool має позиції та рекомендує Avalanche, Bank of America, Berkshire Hathaway, Bitcoin та Ethereum. The Motley Fool рекомендує Nu. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Уоррен Баффет не володіє біткойнами, але його компанія робить ставку на 1 мільярд доларів на ці криптовалютні акції був спочатку опублікований The Motley Fool

Source link

Поділіться своєю любов'ю