SEC просить громадськість надати відгук про запропоновані спотові біткойн ETF від Franklin Templeton, Hashdex

Комісія з цінних паперів і бірж сказав вівторок що він хоче отримати свіжий відгук від громадськості про те, чи слід йому схвалити чи відхилити спотовий біткойн-ETF, запропонований менеджером активів Франкліном Темплтоном, лише через кілька тижнів перша затримка рішення щодо запропонованого фонду. Цей крок спонукав деяких аналітиків відзначити, що регулятор, здавалося, діє швидко.

Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) заявила, що бажає додаткового аналізу та «порушує справу» для цього. Регулятор запитав коментаторів у вівторок про занепокоєння щодо маніпуляцій і шахрайства, а також про відносини фонду з Coinbase, яка буде зберігачем, якщо ETF отримає схвалення.

«Комісія надає повідомлення про підстави для відхилення, які розглядаються», — написали в ньому, зазначивши, що хочуть проаналізувати, чи заявка відповідає вимозі, щоб «правила національної біржі цінних паперів були розроблені для запобігання шахрайським і маніпулятивним діям і практики” та “для захисту інвесторів та суспільних інтересів”,” повідомляє агентство в подача.

«Порушення провадження не вказує на те, що Комісія дійшла будь-яких висновків щодо будь-якого із залучених питань. Натомість, як описано нижче, Комісія прагне та заохочує зацікавлених осіб надавати коментарі щодо запропонованих змін у правилах», — йдеться далі.

Спочатку керуючий активами подано для Франкліна Bitcoin BTC

+
ETF у вересні, і в разі схвалення акції будуть розміщені та торгуватимуться на біржі Cboe BZX. Багато заявок на спотові біткойн-ETF було подано від інших менеджерів активів, зокрема BlackRock і Fidelity.

Додаток Hashdex

The регулятор також заявив, що порушить провадження та вимагатиме відгуків громадськості щодо заявки на Hashdex Bitcoin Futures Додаток ETFяка запропонувала перетворити свій біржовий фонд, зареєстрований на Нью-Йоркській фондовій біржі, у частковий спотовий продукт.

Коментарі щодо обох фондів мають бути надані протягом 21 дня, після чого триватиме період спростування протягом двох тижнів. Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) ще не схвалила спотовий біткойн-фонд і поки що відклала всі отримані заявки на продукт.

Спекуляції вирують

Деякі аналітики відзначили на X, що SEC, схоже, поспішила з останніми діями щодо Franklin Bitcoin ETF.

«Вау! Комісія з цінних паперів і цінних паперів дуже завчасно прийняла рішення щодо Франкліна. Вони не мали прийняти іншого рішення до 1 січня», Джеймс Сейфарт, аналітик ETF у Bloomberg Intelligence, написав на X. «Надзвичайно ранній вихід на Franklin сьогодні (і, можливо, @hashdex також з’явиться?) створить умови для повної хвилі схвалень на початку січня. Можливо, це причина?»

Скотт Джонссон з Van Buren Capital сказав хід може бути спробою отримати всі спотові біткойн-ETF на одній шкалі.

«Можливо, вони вирішили зробити це раніше, щоб період коментарів закінчився до 10 січня, щоб схвалити всіх одночасно», — написав Джонссон на X.

Свіжа подача Франкліна Темплтона

Франклін Темплтон слідував за діями SEC у вівторок, подавши заяву змінена форма С-1.

«Примітно, що мова в цьому S-1 імітує багато інших у процесі створення/викупу. Залишає відкритою можливість як для натуральних, так і/або готівкових коштів», Сейффарт написав.

(Оновлення з поданням увімкнено Фонд Hashdex, свіжа заявка від Франкліна Темплтона.)


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю