SEC схвалює біткойн ETF

грати

Раніше звичайним інвесторам, які хотіли торгувати цифровими валютами, зазвичай доводилося звертатися до криптобірж, потенційних порушників угод для людей, які не знайомі з біткойнами.

Ситуація змінилася в середу, коли федеральні регулятори проголосували, що звичайні американські інвестори може купувати та продавати біткоїни так само вони торгують акціями.

Цей крок відкриває можливість інвестувати в біткойни більшій частині американської громадськості, включаючи потенційних інвесторів, які ніколи не розуміли що таке біткоін або як він працює, не кажучи вже про те, як його купувати та продавати. Торги активно почалися в четвер.

Голосування, проведене Комісією з цінних паперів і бірж США, дозволяє публічний продаж біржових фондів або ETF.

SEC схвалює біткойн ETF, відкриваючи шлях для публічної торгівлі

ETF, для непосвячених, є інвестиційним механізмом, схожим на пайовий фонд. Вони торгуються на біржах і зазвичай відстежують певний індекс або «кошик» акцій, облігацій або товарів. Вони функціонують як акції, ціни на які змінюються протягом торгового дня, тоді як пайові фонди торгують один раз на день за єдиною ціною.

Очікування голосування SEC підштовхнуло ціну біткойна, яка, як відомо, є волатильною. Валюта торгувався вище $47 000 у четверза даними Coindesk, порівняно з приблизно 17 000 доларів на початку минулого року.

«Сьогодні визначний день в історії цифрових активів», — сказав Самір Кербедж, головний інвестиційний директор емітента біткойн-ETF під назвою Hashdex, у заяві. цитується в The Wall Street Journal.

Нові ETF будуть котируватися на Nasdaq, Нью-Йоркській фондовій біржі та Чиказькій біржі опціонів, які є жорстко регульованими біржами, за даними Reuters.

Інвестування в біткойн ETF дозволить інвесторам отримувати потенційні прибутки від біткойнів без супутніх ризиків безпосереднього володіння біткойнами, повідомляє Reuters.

Інвестиційні експерти кажуть, що інвестувати в біткойн-ETF буде легше та безпечніше, ніж купувати біткойн напряму. Володіти біткойнами безпосередньо означає зберігати їх у цифровому «гаманці». Використання гаманця означає збереження ключів доступу, зашифрованих рядків літер і цифр, які дозволяють криптоперекази, за даними Investopedia. Гаманці можуть бути привабливою мішенню для хакерів, а система не має федерального регулювання.

Investopedia каже, що купівля та продаж біткойн-ETF спричинить комісію за торгівлю, але комісія має бути привабливо низькою, особливо в перші місяці торгівлі.

Федеральне агентство з цінних паперів відхилило попередні заявки на публічні ETF біткойнів через побоювання, що біткойни сприйнятливі до маніпуляцій і шахрайства. Промисловість шукав торгівлі ETF більше десяти років.

Bitcoin ETF: Ось найкращі варіанти цього року

Біткойн ETF, дозволені для торгівлі, включають Vanguard, BlackRock

Заявки, схвалені в середу, надійшли від 11 емітентів, включаючи такі відомі інвестиційні компанії, як BlackRock і Fidelity.

Двоє з п'яти членів SEC проголосували проти цього рішення. Одна з них, демократ Керолайн Креншоу, назвала голосування «необґрунтованим і неісторичним» у заяві.

Час спробувати компакт-диски? Процентні ставки за депозитними сертифікатами найвищі за останні роки

Публічна торгівля біткойнами знаменує собою «початок світу, де він може бути частиною кожного портфеля», — сказав Натан МакКолі, генеральний директор і співзасновник криптоплатформи Anchorage Digital, розмовляючи з Investor's Business Daily.

Source link

Поділіться своєю любов'ю