SEC відкладає рішення щодо лістингу та торгівлі спотовими опціонами ETF на біткойни, просить публічних коментарів

Комісія з цінних паперів і бірж США знову відкладає низку пропозицій, які б дозволили використовувати опціони на біржові фонди спотової торгівлі біткойнами, і попросила громадськість проконсультувати.

Відтоді кілька бірж подали документи на дозвіл торгівлі опціонами на нещодавно схвалені спотові біткойн-ETF, зокрема Cboe Exchange, Inc., BOX Exchange LLC, MIAX International Securities Exchange LLC, Nasdaq ISE, LLC та NYSE American LLC — усі вони були згадані в SEC подача опубліковано в четвер.

За словами SEC, коментарі мають бути надані протягом наступних 21 дня, а коментарі щодо спростування – протягом 35 днів. Агентство поставило запитання, наприклад, чи повинні опціони на біткойн-ETF на місці дотримуватися тих самих правил, що й акції.

«Чи варіанти на зазначені Bitcoin BTC

+1,03%
На ETP повинні поширюватися такі ж обмеження позиції, як і на опціони на акції, і чи слід враховувати наявну пропозицію біткойнів на ринках при встановленні обмежень на позиції для опціонів на ETP на біткойни», – заявили в SEC.

SEC раніше запізнюється прийняття рішення щодо наступних кроків для торгівлі опціонами на початку цього місяця.

Минулі коментарі

За останні кілька місяців пропозиції отримали кілька коментарів. Деякі кажуть, що торгівля опціонами на спотових біткойн-ETF допоможе інвесторам хеджувати свої позиції та керувати ризиками, згідно з документом SEC.

SEC затверджено 11 спотових біткойн ETF у січні, що згодом принесло iна сукупний чистий приплив 12,38 мільярда доларів США, Раніше повідомляв Блок.

Наступним «природним кроком» є схвалення параметри про ці продукти, сказав генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн у листі з коментарями в лютому.

«Зрозуміло, що тепер, коли спотові біткойн ETP були схвалені для торгівлі на NYSE Arca відповідно до правила 19b-4, природним наступним кроком є ​​схвалення опціонів на спотові біткойн ETP — таким же чином, як і опціони на ETP спотового золота було схвалено для лістингу та торгівлі згідно з процесом Правила 19b-4 після того, як ETP спотового золота було вперше схвалено для лістингу та торгівлі відповідно до процесу Правила 19b-4», – сказав Зонненшайн.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю