Шорти Bitcoin (BTC) зросли до 3,1 мільярда доларів, аналітик прогнозує масову ліквідацію на рівні 38 500 доларів

Зображення обкладинки через www.freepik.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

У нестабільному повороті подій на ринку криптовалюти біткойни (BTC) різко зросли до вражаючих 3,1 мільярда доларів, що викликало попередження від відомого криптоаналітика Crypto Rover. Експерт звернувся до Twitter поділитися серією твітів із прогнозами потенційної хвилі ліквідацій, якщо біткойн перевищить позначку в 38 500 доларів.

Перший твіт Crypto Rover викликав тривогу, заявивши, що якщо біткойн сягне позначки в 38 500 доларів, більше 430 000 000 доларів США будуть ліквідовані. Це викликало занепокоєння трейдерів та інвесторів, натякнувши на можливість значних змін на ринку.

Незабаром після цього Crypto Rover надав оновлення, що вказує на постійний приплив шортів на ринок. У своєму другому твіті він пояснив, що на ринок надходить все більше біткойн-шортів.

Наголошуючи на тому, що біткойн-шорти становлять 3,1 мільярда доларів США на рівні 38 500-38 700 доларів, аналітик передбачив, що наближається ще одне скорочення. Термін «коротке стиск» стосується ситуації, коли короткі продавці змушені викуповувати свої позиції, щоб покрити збитки, що призводить до різкого зростання ціни активу.

Біткойн наближається до критичного рівня

Підкреслюючи терміновість ситуації, Crypto Rover поділився ще одним твітом, вигукуючи, “Біткойн руйнується!!!!! 39 700 доларів – наступний опір!!” Ця заява свідчить про те, що криптовалюта наближається до критичного рівня опору, і потенціал для підвищеної волатильності ринку є неминучим.

За останніми доступними даними, поточна ціна біткойна стенди на 38 242 дол. США, що відображає зростання на 3,14% за останні 24 години та помітне зростання на 11,64% за останні 30 днів. Поріг у 38 500 доларів США, який підкреслив Crypto Rover, зараз стає важливим моментом для учасників ринку.

Якщо біткойн перевищить цей рівень, це може спровокувати каскад ліквідацій, потенційно змінивши ландшафт криптовалюти в короткостроковій перспективі. Зрештою, як аналітики, так і трейдери будуть уважно спостерігати, чи зможе біткойн подолати опір у 38 500 доларів, чи на горизонті очікується значна корекція.

Source link

Поділіться своєю знахідкою