Згідно з однією теорією, цикли біткойна перебувають у поворотній точці

Під час ранкової азіатської сесії в середу ціна біткойна досягла найвищого рівня в 2023 році. Крім того, згідно з однією теорією, критична дата в ринковому циклі біткойна щойно минула, оскільки аналітики передбачають наступний історичний максимум.

29 листопада ціни BTC перевищили 38 350 доларів, що є найвищим рівнем з початку травня 2022 року понад 18 місяців тому.

Опорна точка циклу листопада в біткойнах – ключовий фактор?

28 листопада біткойн-аналітик CryptoCon заявив, що «сьогодні найважливіший день у році для біткойна».

Відповідно до його теорії, всі цикли зосереджені навколо дати першого Халвінг BTC28 листопада 2012 р.

Чотири роки кожного ринкового циклу біткойна були розділені на накопичення (зелений), встановлення справедливої ​​вартості та підготовки (синій), бичачий ринок і новий пік (червоний) і ведмежий ринок (помаранчевий).

Використовуючи ці фази циклу, кожна з них наразі оберталася приблизно за 21 день до або після 28 листопада.

Період накопичення зеленого кольору зараз закінчився, і почалася фаза блакитного, зазначив аналітик.

Халвінг біткойна теорія циклів. Джерело: X

Аналітик передбачив, що в цьому «блакитному році» «ціна проводитиме більшу частину часу навколо середньої позначки в 34 500 доларів».

Ха також передбачив першу вершину +/- 21 день з 9 липня 2024 року та новий історичний максимум приблизно в кінці листопада наступного року.

Детальніше: 7 криптовалют, які ви повинні мати у своєму портфелі перед наступним зростанням

Колега-аналітик «Mr. Андерсон» спостерігається що біткойн перевищив 75 щотижня RSI чотирнадцять разів, а 15 щойно відбулися.

«Жодне початкове схрещування не показало менше, ніж додаткові 34% приросту до вершини», — сказав він перед додаванням: «Ігноруйте імпульс на свій страх і ризик!»

Тим часом аналітик «Капітан Файбік» прогнозував, що прорив відбудеться. «Опір BTC $38K слабшає», — сказав він, перш ніж додати:

«Я очікую незабаром прорив висхідного трикутника вгору. Якщо прорив буде успішним, біткойн потенційно може досягти $41 тис. у грудні».

BTC висхідний візерунок трикутника.  Джерело: X/@CryptoFaibik
BTC висхідний візерунок трикутника. Джерело: X/@CryptoFaibik

Прогноз ціни BTC

Ціни біткойна за день зросли на 2,8% і на момент написання статті становили 37 961 долар. Крім того, кілька годин тому актив досяг максимуму 2023 року в 38 350 доларів, перш ніж трохи охолонути.

BTC/USD 24 години.
BTC/USD 24 години. Джерело: BeInCrypto

Імпульс зараз у короля криптовалюти, який зріс на 11% за останній місяць і на 130% з початку цього року.

Прибуток біткойна також є збільшив загальну ринкову капіталізацію криптовалюти назад до свого максимуму 2023 року трохи нижче 1,5 трильйона доларів.

В результаті, більшість альткойнів також підвищуються: Ethereum набирає 2,5%, Солана зріс на 7,7%, а Dogecoin склав 4,6% за день. Крім того, Ланка ланцюга і Лавина обидва зросли більш ніж на 5% за день.

Відмова від відповідальності

Дотримуючись інструкцій Trust Project, BeInCrypto прагне неупередженого та прозорого звітування. Ця стаття має на меті надати точну та своєчасну інформацію. Проте читачам радимо перевірити факти самостійно та проконсультуватися з фахівцем, перш ніж приймати будь-які рішення на основі цього вмісту.Source link

Поділіться своєю знахідкою