Скарга на шум призвела до того, що Комісія з комунального господарства Альберти запустила неліцензований генератор, який живить біткойн

Комісія з комунального господарства Альберти оштрафувала іншу компанію за експлуатацію генератора електроенергії без ліцензії — використання електроенергії, як і інші порушники, для роботи з майні біткойнів.

Згідно з угодою від вівторка, Energy Sustain Services має сплатити штраф у розмірі 10 000 доларів США за експлуатацію електростанції в окрузі Бразо, приблизно за 120 кілометрів на південний захід від Едмонтона, у період з лютого по травень 2022 року.

“[Energy Sustain Services] вважав, що для будівництва та експлуатації електростанції не було обов’язкового отримання дозволу комісії», – йдеться в документах, поданих комісією.

Це принаймні третій штраф за останній рік, накладений комісією на неліцензовані генератори, що живлять біткойн-майни.

Скарги на шум були негайно

Комісія каже, що компанія уклала угоду з Response Energy про використання газу з раніше призупиненої свердловини для забезпечення енергією 87 шахт на додаток до експлуатації свердловини. Реагування призупинило роботу свердловини після закриття трубопроводу, який з’єднував її з системою збору.

Обидві компанії провели консультації з місцевими жителями та провели, на їхню думку, адекватну екологічну оцінку, включно з рівнем шуму.

Але 15 лютого, коли завод запрацював, на компанію відразу почали надходити скарги на шум, йдеться в документах. Для поглинання звуку складали тюки соломи, але скарги на комісію почали надходити 8 березня.

Пізніше дослідники виявили, що рівень шуму перевищує норми. Компанія Energy Sustain Services не була звинувачена в цих порушеннях, оскільки не було зрозуміло, чи був шум від генератора чи від майнерів біткойнів.

Закон Альберти говорить, що генератори потужністю менше одного мегавата, які постачають електроенергію одному користувачеві, не потребують схвалення регуляторних органів.

Потужність станції становила майже 1,5 мегават. Його електроенергію використовували обидві компанії.

“[Energy Sustain Services] помилково вважали, що електростанція підпадає під пільгу для малих електростанцій», – написала комісія.

«Це не ті помилки [i.e., the reasonable belief in a mistaken fact] це було б підставою для захисту належної обачності».

Відтоді генератор було замінено на малошумну машину приблизно на одну третину меншої потужності.

ДИВИТИСЯ | Придушення генератора електроенергії, пов’язаного з біткойнами, в окрузі Стерджен, штат Альта:

Компанію BC оштрафували за секретне майнінг криптовалюти в Альберті

Компанію Green Block Mining із Ванкувера зобов’язали сплатити понад 400 000 доларів США в якості штрафу та судових витрат за використання несанкціонованих майнінгів криптовалюти в окрузі Стерджен, окрузі Вестлок і на півдні Альберти.

Штраф, стягнутий з компанії Energy Sustain Services, становить невелику частину тих, які раніше накладала комісія.

У лютому Avex Energy був оштрафований на суму понад 240 000 доларів США для роботи генератора, що працює на природному газі, у графстві Стеттлер у центральній Альберті, в обхід нормативних випробувань на безпечну та непомітну роботу.

У грудні компанія Green Block Mining у Ванкувері досягла рівня мирова угода на суму понад 400 000 доларів США для запуску п'яти мегават генерації в окрузі Стерджен на захід від Едмонтона. Також було наказано більше ніколи не працювати в Альберті.

В обох випадках електроенергія продавалась майнерам біткойнів, яким для роботи комп’ютерних серверів потрібна велика кількість електроенергії.

Source link

Поділіться своєю любов'ю