Заступник суперінтенданта, який переховується, з’являється перед SIT

Бенгалуру: Заступник суперінтенданта поліції Шрідхар К. Пуджар, звинувачений у знищенні доказів у справі про біткойни, коли він був призначений у Центральне управління боротьби зі злочинністю (CCB), постав перед Спеціальною слідчою групою (SIT) для допиту в середу.

Пуджар з'явився в офісі слідчого (IO) у штаб-квартирі Департаменту кримінальних розслідувань (CID) за наказом високого суду.

Джерела в SIT повідомили DH, що IO, Balaraju B, був у відпустці протягом двох тижнів через погане самопочуття.

Пуджара попросили підписати заяву, що підтверджує його явку, а потім відпустили. Його попросили з’явитися перед SIT, коли його викликають.

Пуджар, який працює у відділі внутрішньої безпеки, звернувся до Високого суду штату Карнатака з проханням про дострокове звільнення під заставу, але суд відхилив його прохання та наказав йому з’явитися для слідства на початку цього місяця.

SIT нещодавно подав FIR у відділ поліції з боротьби з кіберзлочинністю CID, назвавши імена п’яти осіб, у тому числі чотирьох поліцейських і приватну особу. Пуджар є обвинуваченим № 5 у справі.

27 лютого 2024 року двоє офіцерів SIT пішли заарештувати Пуджара за наказом Балараджу після того, як він не з’явився до SIT, незважаючи на те, що йому було вручено повідомлення. Однак Пуджар нібито намагався наїхати на офіцерів, намагаючись втекти.

FIR було подано до поліцейської дільниці Vidhana Soudha, записавши DySP за замах на вбивство, злочинне залякування та згідно з іншими розділами IPC.

Старший офіцер поліції, який розслідує справу, підтвердив DH що Пуджар з'явився на допит у середу. Він отримав заставу у справі.

Опубліковано 09 травня 2024, 22:28 IST

Source link

Поділіться своєю любов'ю