Solana Saga продається за 5 тис. доларів на eBay, бо безумство Бонка спричиняє аншлаги

Схоже, що телефон Solana Saga був проданий за цілих 5000 доларів США на eBay — у вісім разів більше, ніж роздрібна ціна — після того, як шалене бажання отримати безкоштовну роздачу мемкойнів призвело до того, що пристрої вперше були розпродані на офіційному веб-сайті.

Відповідно до 16 грудня на онлайн-ринку eBay нещодавно було продано два невідкриті телефони в коробці за ціною 5000 доларів США або «найкраща пропозиція», а інший пристрій — продано за 3316 доларів США або «найкраща пропозиція».

Телефони Solana Saga перепродували на eBay за 5000 доларів. Джерело: eBay

Ще 20 пристроїв вдалося продати за понад 2000 доларів США протягом вихідних, що становить націнку понад 1400 доларів США порівняно з початковою ціною в 599 доларів США на веб-сайті Solana Mobile.

З моменту запуску пристрою 8 травня кожен новий телефон Saga поставляється з безкоштовною розсилкою 30 мільйонів токенів Bonk (BONK). Минулого тижня трейдери почали помічати, що стрибок ціни на Bonk означав, що безкоштовний розсилка стала ціннішою, ніж сам пристрій, через що телефон був розпроданий станом на 16 грудня.

Покупці цих скальпованих телефонів Saga, ймовірно, роблять ставку на те, що ціна мемкойна продовжить зростати ще більше. За останні 30 днів Bonk зріс майже на 800%, оскільки токен набув масової популярності серед ентузіастів мемкойнів і оппортуністичних трейдерів.

За останній місяць ціна Bonk зросла майже на 800%. Джерело: TradingView

Однак, щоб трейдери могли отримати прибуток від приголомшливої ​​ціни в 5000 доларів, ціна Bonk мала б зрости ще на 620% від поточної вартості. Таким чином, загальна ринкова капіталізація Bonk буде сягати 8,68 мільярдів доларів, тобто оцінюватиметься як Tron (TRX) або Polkadot (КРАПКА).

пов’язані: Продажі телефонів Solana різко зросли, оскільки дегени борються за накачаний BONK

Однак, здається, що покупці телефонів можуть робити ставку не лише на ціну Bonk, оскільки кілька проектів на базі Solana нещодавно оголосили про роздачі та інші фінансові стимули для користувачів пристроїв.

У дописі від 17 грудня на X (раніше Twitter) Соленд, засновник децентралізованого фінансового протоколу під псевдонімом, підтвердив, що команда працюватиме над розвантаженням для власників телефонів Saga.

Крім того, інший проект memecoin під назвою Samoyed Coin (SAMO) оголосив для власників Saga планується запустити еірдроп, а докладніші відомості «незабаром».

15 листопада. Раніше постачальник децентралізованого сховища GenesysGo оголосив що користувачі могли майнити його рідний токен Shadow (SHDW) через програму на телефоні Saga.

Web3 гравець: Для ігор потрібні боти? Генеральний директор Illivium визнає, що «це важко», 42-кратний плюс