За словами Адама Бека, порядкові біткойни неможливо зупинити

Генеральний директор Blockstream Адам Бек відреагував на нещодавній рух основного розробника Bitcoin (BTC) Луки Дашджра щодо викорінення порядкових номерів Bitcoin, заявивши, що прихильник Bitcoin «не може зупинити JPEG на Bitcoin».

Розроблено плани щодо виведення з ринку біткойн-ординалів

Раніше цього місяця Dashjr висловив своє невдоволення про появу Bitcoin Ordinals, посилаючись на те, що «Inscription», як їх іноді називають, використовує вразливість у Bitcoin Core для спаму в блокчейні, тим самим спричиняючи перевантаження мережі. Він вважає, що усунення цієї вразливості до випуску очікуваного оновлення v27 покладе кінець правлінню Ordinals і BRC-20.

До впровадження та прийняття Bitcoin Ordinals користувачам Bitcoin Core було дозволено обмежувати додатковий розмір даних у транзакціях. Протягом останніх десяти років вони могли досягти цього, потураючи налаштуванню «-datacarriersize». Напис може збити систему з пантелику, змусивши її подумати, що дані користувачів є програмним кодом, забезпечуючи таким чином стратегію обходу обмеження.

План Dashjr покласти край правлінню Bitcoin Ordinals і BRC-20 викликав деяку негативну реакцію з боку членів крипто-спільноти, і Back був одним із них. Генеральний директор Blockstream, здається, дуже впевнений, що Dashjr нічого не може вдіяти з цими «JPEG» на BTC.

«…скарги лише змусять їх робити це ще більше. намагаючись зупинити їх, і вони зроблять це гіршими способами. високі комісії спонукають до прийняття Layer2 і стимулюють інновації», – поділився Бек у додатку X, закликаючи розробника ядра біткойна «розслабитися і будувати речі».

Дашджр відмовився погоджуватися з Беком, натомість повторив, що «їх» можна зупинити. Далі він вказав на тенденцію в галузі, коли концепція не досліджується, перш ніж її списують, маючи на увазі, що вони не можуть зробити висновок, якщо не спробували.

BTC Ordinals добре підходить для майнерів

Деякі члени крипто-спільноти погоджуються з Back на вищі комісії. Вони вважають, що прибуток майнерів значно зріс після впровадження Bitcoin Ordinals і BRC-20. Тому їх відключення може призвести до збитків для майнерів біткойнів, що може виявитися дорогим.

У відповідь Дашджр пояснив, що біткойн працює в умовах консенсусу, коли більшість майнерів є чесними та не завдають шкоди блокчейну.

Тим часом, галас щодо Bitcoin Ordinals все ще зростає. Згідно зі звітом Coingape, щоденні написи мають досягнуто величезні 400 000 з обсягами торгівлі, що підскочили до 40 000 доларів, а комісія за газ досягла нових максимумів.

✓ Поділіться:

Бенджамін Годфрі — ентузіаст блокчейну та журналіст, який із задоволенням пише про реальне застосування технології блокчейну та інновації, щоб сприяти загальному визнанню та всесвітній інтеграції нової технології. Його бажання розповісти людям про криптовалюти надихає його на внески у відомі блокчейн-медіа та сайти. Бенджамін Годфрі – любитель спорту та сільського господарства. Слідуйте за ним Twitter, Linkedin

Представлений вміст може включати особисту думку автора та залежить від умов ринку. Проведіть дослідження ринку, перш ніж інвестувати в криптовалюти. Автор або публікація не несуть жодної відповідальності за ваші особисті фінансові втрати.Source link

Поділіться своєю любов'ю