За словами аналітиків, акції майнінгу біткойнів здаються «легкою перемогою».

Наближається квітень 2024 року Халвінг біткойна підходів, один аналітик перенаправляє увагу на вивчення його потенційного впливу на ціни акцій компаній, що займаються видобутком біткойнів, на тлі широко поширених спекуляцій щодо ціни криптовалюти.

«Акції майнінгу здаються легкою перемогою», — заявив він.

Криптоаналітик має позитивні прогнози для біткойн-майнерів

За словами криптоаналітика Джейсона А. Вільямса, власники біткойнів можуть очікувати зовсім іншого досвіду після майбутнього халвінгу порівняно з попередніми циклами. Вільямс вважає, що це може бути поворот столів і може бути позитивним для біткойн-майнерів:

«Подія, не така безжальна. Не такий невблаганний до неефективних майнерів. Плата за блокування дорівнює або перевищує винагороду за блокування».

Однак дані Statista до листопада 2022 року вказують на значне зниження зростання прибутку від видобутку біткойнів протягом багатьох років.

Рентабельність майнінгу Bitcoin за день з липня 2015 року по 14 листопада 2022 року. Джерело: Statista

Це відбувається на тлі новин про те, що майнери біткойнів запасаються новими машинами для майнінгу напередодні халвінгу в квітні 2024 року.

Детальніше: Як майнити криптовалюту: покрокова інструкція

Інвестори вкладають мільйони в обладнання для майнінгу біткойнів

Про це 11 грудня повідомляє BeInCrypto великі компанії з майнінгу криптовалют лише в грудні витратив 747 мільйонів доларів США на об’єкти та обладнання перед скороченням біткойна вдвічі наступного року.

Тим часом деякі з великих компаній придивляються до менших компаній, щоб потенційно їх придбати. Було зазначено, що Marathon Digital проводить близько 700 мільйонів доларів на придбання.

Кілька керівників криптовалют вважають, що біткойн може значно зрости в 2024 році. Майкл Сейлор, голова MicroStrategy і біткойн-максималіст, сказав CNBC у листопаді Ціна біткойна може зрости в 10 разів. Нещодавно він сказав:

«Одного разу ми всі будемо хвалитися купівлею п’ятизначного біткойна».

Детальніше: Як створити майнінг-риг: покроковий посібник

Відмова від відповідальності

Дотримуючись інструкцій Trust Project, BeInCrypto прагне неупередженого та прозорого звітування. Ця стаття має на меті надати точну та своєчасну інформацію. Проте читачам радимо перевірити факти самостійно та проконсультуватися з фахівцем, перш ніж приймати будь-які рішення на основі цього вмісту.

Source link

Поділіться своєю любов'ю