стабільно вище 70 тис. доларів, але ETF надходить, активність у ланцюжку повільна Від Investing.com


© Reuters

Investing.com– Ціна біткойна зросла у вівторок, залишаючись вище ключових рівнів і передбачаючи рекордно високий рівень на тлі очікування майбутнього халвінгу, хоча ознаки відтоку капіталу та повільна активність у ланцюзі свідчать про те, що зіркове зростання токена може сповільнитися.

торгувався на 4,5% за останні 24 години до 70 548,1 доларів на 01:03 за східним часом (05:03 за Гринвічем). Зараз найбільша криптовалюта в світі коштує близько 3000 доларів США від рекордного рівня, досягнутого раніше в березні.

Відносна сила в , випереджаючи додаткові сигнали про інфляцію в США та Федеральну резервну систему, обмежила більше зростання токена.

Але біткойн різко оговтався від мінімумів у близько 60 000 доларів, досягнутих минулого тижня, в основному через очікування подій, пов’язаних з удвоєнням, у результаті чого нова пропозиція токена скоротиться на 50%. Подія має відбутися десь у квітні, коли буде створено 740 000-й блок.

Ціна біткойна оптимістична, але ETF спостерігають рекордний відтік

Дані компанії з управління цифровими активами CoinShares показали в понеділок, що інвестиційні продукти цифрових активів, такі як біржові фонди, за тиждень до 23 березня продемонстрували рекордний відтік майже в 1 мільярд доларів.

Основна частина відтоку була спричинена відходом трейдерів від продуктів Grayscale, зокрема від ETF Grayscale Bitcoin Trust (NYSE:). Загальний відтік капіталу з біткойна також склав близько 904 мільйонів доларів.

У CoinShares заявили, що відтік вказує на деяку нерішучість серед інвесторів щодо подальшого зростання криптовалютних ринків, на яких приплив також різко сповільнився порівняно з попереднім тижнем.

Тим не менш, відтік відбувається після зіркової семитижневої серії припливів, які були спровоковані в основному схваленням США спотових біткойн ETF на початку 2024 року.

Активність біткойна в ланцюжку сповільнюється

Дані в ланцюжку від Glassnode показали, що активність у блокчейні біткойн різко сповільнилася за останні місяці, навіть коли токен досяг нових цінових піків.

Аналітики Blockware Solutions заявили в нещодавній дописці, що транзакції в ланцюжку становили лише частку обсягів, які спостерігалися під час зростання 2021 року. Це показало, що основні власники біткойнів залишалися в основному неохоче торгувати своїми токенами.

Але брак обсягів і ліквідності свідчить про те, що більшість останніх змін цін на біткойн була зумовлена ​​ціновими спекуляціями за межами блокчейну – тенденція, яка може передвіщати більшу волатильність у найближчі тижні, особливо якщо потоки капіталу сповільняться.

Волатильність біткойна залишається головним предметом суперечок для потенційних інвесторів, враховуючи, що токен втрачав рекордні максимуми так само швидко, як і досягав їх.

Source link

Поділіться своєю любов'ю