4 причини купити біткойн за 10 000 доларів

Bitcoin's (BTC 5,26%) 14 березня ціна досягла нового історичного максимуму майже в 73 800 доларів США. На момент написання цієї статті вона знизилася до приблизно 67 800 доларів США, але цього року вона все ще зросла більш ніж на 60%. Це ралі говорить про те, що «криптозима» нарешті закінчилася.

Деякі інвестори будуть обережно купувати біткойни після цих величезних прибутків. Однак я вважаю, що розумно інвестувати 10 000 доларів США в найкращу криптовалюту — або шляхом прямої покупки, або через біржовий фонд (ETF) – з чотирьох простих причин.

Джерело зображення: Getty Images.

1. Зниження процентних ставок

Біткойн та багато інших криптовалют впали у 2022 році, оскільки зростання курсів відштовхнуло інвесторів від спекулятивних інвестицій. Однак очікується, що Федеральна резервна система знизить ці ставки два-три рази цього року, коли інфляція охолоне.

Оскільки відсоткові ставки знижуються, інвестори, швидше за все, повернуться до ігор із більш високим зростанням, таких як криптовалюти. Ця ротація ризику має підвищити ціну біткойна цього року.

2. Зростання популярності Bitcoin ETF

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила перші 11 біткойн-ETF зі спотовою ціною на ринку цього січня. Це значно полегшило інвестування в біткойни, які раніше були доступні лише через прямі покупки на криптовалютних біржах або ETF, прикріплені до трастів біткойн і майбутніх контрактів.

Зараз шість найбільших біткойн-ETF зі спотовою ціною володіють загальними активами в управлінні (AUM) на загальну суму 60,8 мільярдів доларів, і ця цифра може продовжувати зростати, оскільки роздрібні та інституційні інвестори додають більше акцій до своїх портфелів. Кеті Вуд з Ark Invest вважає, що якщо інституційні інвестори розподілять лише 5% своїх портфелів на біткойн, його ціна зросте до 1,5 мільйона доларів до 2027 року. Це величезний приріст більше 2100% від його поточної ціни.

3. Регуляторні проблеми Ethereum

Ціна Ефір (ETH 5,42%), основний токен мережі Ethereum, також зріс більш ніж на 50% цього року, оскільки макросмути крипторинку послабилися. Багато інвесторів сподівалися, що SEC схвалить перші спотові ціни Ether ETF.

Однак SEC нещодавно запросила додаткову інформацію у Ethereum Foundation у Швейцарії та, як повідомляється, наполягає на тому, щоб Ether та інші токени Ethereum були перекласифіковані як цінні папери, що потенційно призведе до того, що криптовалюта підлягатиме жорсткішому державному регулюванню, ніж товари. SEC також повторила свою думку, що біткойн є єдиною криптовалютою, яку можна класифікувати як товар і прив’язати до ETF спотової ціни.

SEC, ймовірно, вважає, що мережа Ethereum у вересні 2022 року відійшла від підтвердження роботи (PoW) модель, яка використовується біткойнами для більш енергоефективного підтвердження частки (PoS) створила фундаментальну різницю між двома криптовалютами. За допомогою моделі PoW майнери безпосередньо карбували нові криптовалюти. Але в моделі PoS вони отримують винагороду за блокування монет, що робить валюти більше схожими на цінні папери, ніж на товари. Позиція SEC є великою невдачею для Ether, але вона підкріплює тезу про те, що біткойн є сильнішою довгостроковою грою на ринку криптовалют, ніж токени на основі Ethereum.

4. Наступний халвінг Bitcoin

Кожні чотири роки винагорода за майнінг біткойнів скорочується вдвічі. Цей «хілвінг» зазвичай створює сильні зустрічні вітри для майнерів Цифровий марафонале це також, ймовірно, підвищить ринкову ціну біткойна за рахунок зменшення його доступної пропозиції.

Останній халвінг стався 11 травня 2020 року, коли один біткоін коштував лише 8800 доларів. Очікується, що наступне удвічі відбудеться цього квітня. Певна частина очікувань, ймовірно, вже пов’язана зі зростанням ціни біткойна, але вона може злетіти ще вище після халвінгу, особливо якщо це збігається зі зниженням процентних ставок і зростанням інституційних покупок.

Цього року біткойн все ще може підвищитися

Вам не слід інвестувати 10 000 доларів США в біткойн, якщо ви не можете перенести короткострокову волатильність. Це все ще криптовалюта, яку можна легко скоротити навпіл, перш ніж вона подвоїться. Але якщо ви можете дозволити собі заховати ці 10 000 доларів принаймні на кілька років, має сенс купити трохи біткойна сьогодні, оскільки схвалення ETF, халвінг та інші каталізатори залучають більше інвесторів.

Лев Сонце не має жодної позиції в жодній із згаданих акцій. The Motley Fool має позиції в біткойнах і ефіріумі та рекомендує їх. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю