Ставки Degen від The ​​Bitcoin Halving

BTC Beta. Халвінг біткойна заплановано на суботу, 20 квітня, але HODLing BTC – це далеко не захоплююче заняття для криптовалютних дегенів! Що ви можете зробити напередодні цієї події, щоб отримати високу бета-версію BTC і потенційно збільшити перевагу (або недолік)?

Історично склалося так, що халвінг біткойна збігся з величезним підвищенням ціни BTC, пов’язане зі зниженням інфляційних винагород за блоки, що зменшує тиск на продаж майнерів і дозволяє монеті перейти в режим визначення ціни.

Багато криптотрейдерів очікують, що цьогорічний халвінг дасть схожі результати, але їх не влаштовує відносно приглушений профіль прибутку BTC; для них більш високі бета-версії підвищують волатильність, водночас надаючи можливість продовжувати утримувати спотові криптоактиви, усуваючи ускладнення з кредитним плечем і ризики ліквідації.

Для тих, хто має великий капітал для розгортання, кому зручно тримати більш неліквідні інструменти, інвестиції в популярні біткойн-ординали, включаючи біткойн-маріонетки та NodeMonkes, можуть принести величезний прибуток, якщо BTC підніметься після халвінгу.

Порядкові NFT деноміновані в BTC, а це означає, що їхня ціна в доларах зростатиме зі сплеском BTC, а підвищення ціни BTC, ймовірно, залучить більше інвесторів до їх придбання, щоб зафіксувати посилений потенціал зростання цінових рухів.

Зростає хвилювання щодо Runes, нового стандарту токенів, який буде запущено на Halving і, ймовірно, витіснить BRC-20s як офіційний стандарт взаємозамінних токенів мережі, але ентузіазм, можливо, все ще перебуває на початковій стадії, враховуючи, що стандарт ще не запущено. .

Хоча перші руни ще не випущено, це не завадило трейдерам (і розробникам) спробувати заробити на ажіотажі!

Рунні камені — це колекція NFT із 112 тис. Ordinals, створена в березні, яка вплинула на розвиток Runes не лише завдяки своїй схожій назві, але й тому, що її розробник пообіцяв, що її власники отримають принаймні 3 різні мемкойни Runes.

Одним із найпопулярніших ліквідних токенів, які наразі пропонують високі можливості для Runes, є PUPS, мемкойн, заснований на популярному проекті Ordinals NFT Bitcoin Puppets, але не пов’язаний з ним.

Зараз PUPS базується на стандарті BRC-20, але нещодавнє оголошення про перехід на стандарт Runes призвело до підвищення ціни токена майже на 100% і викликало у багатьох трейдерів захоплення тим, що токен може мати продовження попутного вітру після Халвінгу.

Токен PUPS доступний не тільки в біткойнах, а й у мережі Solana, безперечно найпопулярнішій мережі для торгівлі мемекойнами.

Крім того, деякі дегени можуть вибрати дотримання відносної класики, віддаючи перевагу натомість імітувати взаємозамінний мем-токен OG Bitcoin, з якого все почалося: ORDI. Варто зазначити, що увага, здається, зосереджена на новіших проектах, про що свідчить той факт, що ORDI впав більш ніж на 40% у квітні.

Сцена додатків для біткойнів залишається незрілою, але для інвесторів, які віддають перевагу імітації інфраструктури «кирки та лопати» з деяким ступенем фундаментальних принципів, рішення рівня біткойна L2, такі як Stacks Network (STX) або інфраструктура мостів, як Multibit (MUBI), залишаються життєздатними. щоб отримати вигоду від підвищеної уваги, яка може приділити біткоіну ​​після халвінгу.

Незважаючи на те, що майнери біткойнів історично пропонували покращений потенціал зростання біткойнів, вони, ймовірно, зіткнуться з труднощами після халвінгу, коли їхні доходи скоротяться вдвічі, що зробить їхні акції інвестицією, якої краще уникати, що призведе до та відразу після халвінгу.Source link

Поділіться своєю любов'ю