Зірка UFC Ренато Моікано вважає біткойн захистом від «держави-тирана», інфляції

Зірка UFC Ренато Моікано каже, що хоче отримати свій бонус у біткойнах, оскільки він прогнозує зростання процентних ставок.

Біткойн, хоча він трохи падаєя думаю, що є [a] захист від держави-тирана, це також захист від інфляції, тому що врешті-решт він піде вгору, тому що всі знають, що таке біткойн», – пояснив Моікано в ефірі «Making Money» у середу.

Боєць змішаних єдиноборств стверджував, що уряд не зміг «контролювати» пропозицію грошей і безперервне друкування грошей буде «вигідно» для криптовалюти.

БІТКОЙН ПЕРЕВИШИВ 73 000 ДОЛАРІВ І ВСТАНОВИТЬ НОВИЙ РЕКОРД

долар втрачає вартість через процентні ставки, тому що уряд продовжує друкувати гроші. Тримайте[s] роблячи свої роздаткові матеріали, продовжуйте робити, начебто, добробут людям”, – підкреслив Моікано.

Біткойн представляє «пропозицію, попит і дефіцит», «велику частину» Австрійської школи економіки, сказав він ведучому Чарльзу Пейну.

Моікано, прихильник австрійської школи економіки, вперше відкрив цю теорію, коли він приєднався до UFC.

«Уряд почав забирати мої гроші. І тоді я почав розуміти, що маю навчитися розуміти [about] гроші, тому що справа не тільки в отриманні грошей. Ви повинні платити податки; ви повинні зробити свій внесок. Ви повинні розуміти, що ви робите», – пояснив він.

БІТКОЙН-ETF ВДИВ НАВІТЬ ЛАРРІ ФІНКА З BLACKROCK

Моікано похвалив Принципи австрійської економічної школиприпускаючи, що вони важливі «для вільного ринкового суспільства, вільного ринку ідей і вільного ринку підприємництва».

Уродженець Бразилії стверджував, що деякі американці не розуміють, наскільки важливо «любити імперію законів».

«Те, що зробило Америку успішно багатою і процвітаючою, — це суспільство вільного ринку, вільний ринок ідей, підзвітність і система правосуддя», — сказав він.

Далі Моікано додав, що люди сприймають Америку як належне.

Будьте вдячні за те, що народилися в Америці і будьте вдячні за імперію закону, що Америка має систему правосуддя, і будьте вдячні за економічну[s] які ми маємо тут”, – підкреслив Моікано.

ОТРИМАЙТЕ FOX BUSINESS НА ХОДУ, НАТИСНУВШИ ТУТ

Source link

Поділіться своєю любов'ю