Swan Bitcoin представляє майнінговий підрозділ, оскільки материнська компанія готується вийти на біржу

  • Майнінговий підрозділ Swan Bitcoin планує збільшити свою обчислювальну потужність на 44% до березня.

  • Swan Mining вже має понад 100 мільйонів доларів інвестицій і планує залучити більше для розширення.

  • Материнська компанія планує вийти на біржу протягом наступних 12 місяців.

Фірма фінансових послуг біткойн Swan Bitcoin представила свій нещодавно створений біткойн [BTC] гірничодобувний бізнес-підрозділ Swan Mining, який уже має обчислювальну потужність 160 мегават (МВт) або 4,5 екзахеша на секунду (EH/s).

Згідно із заявою, надісланою CoinDesk, Swan Bitcoin працює з літа минулого року, а раніше був у прихованому режимі.

Гірничодобувний бізнес фінансується інституційними інвесторами, наразі понад 100 мільйонів доларів. Компанія має намір залучити більше капіталу для розширення своєї діяльності, повідомив CoinDesk представник Swan.

«Ми привносимо фінансовий досвід і операційну досконалість, тоді як наші інвестори надають власний капітал нашому майнінговому підрозділу в обмін на пріоритет у початкових виплатах і продовження спільного зростання», — сказав Рафа Загурі, головний інвестиційний директор Swan і керівник Swan Mining.

Час появи нового блоку є відомим, оскільки галузь має стати більш конкурентоспроможним цього року у зв’язку з подією, що скорочує біткойни вдвічі, винагороди за майнінг скоротяться вдвічі. Щоб підготуватися до цієї події, багато майнерів поспішають замовити більш ефективні установки, а деякі скуповують активи, щоб стати прибутковими після халвінгу.

Детальніше: Халвінг біткойна готовий дати волю дарвінізму майнерам

Майнери зіткнулися з жорстокою крипто-зимою, оскільки їхні доходи прямо пов’язані з ціною біткойна. На глибині ведмежого ринку багато великих майнерів, таких як Core Scientific (CORZ), збанкрутували, а інші ледь витримали. Однак нещодавнє підвищення ціни біткойна, якому сприяв спотовий ETF біткойна, допомогло економіці майнінгу і навіть призвело до того, що такі компанії, як Core, вихід із банкрутства.

Swan Mining скористався цією можливістю, щоб швидко розширити свою діяльність. Він прагне збільшити свою обчислювальну потужність на 44% або 8 EH/s до березня. Компанія вже придбала та прийняла обладнання для майнінгу, необхідного для досягнення цієї мети цього року.

«Swan Mining розроблявся та розгортався з варп-швидкістю», — сказав Загурі. «Ми розуміємо, що це найшвидше початкове розгортання хешрейту такого масштабу в історії біткойнів».

Фірма видобула понад 750 біткойнів на своїх семи діючих майнінгових сайтах у США та за їх межами, повідомив CoinDesk представник Swan, додавши, що наразі тривають ще три майнінгові сайти.

Swan Bitcoin, материнську компанію, очолює Корі Кліппстен і зібрав 205 мільйонів доларів капіталу минулого року. Згідно із заявою, компанія має намір залучити ще один раунд фінансування в найближчі місяці та планує вийти на біржу протягом наступних 12 місяців.

Детальніше: Bernstein каже, що купуйте акції майнінгу біткойнів на падіння перед «переломом» ціни BTC

Source link

Поділіться своєю любов'ю