Deribit бачить збільшення відкритого інтересу до ф’ючерсів на біткойн, незважаючи на падіння на Чиказькій товарній біржі

Bitcoin BTC

-0,11%
ф'ючерсний відкритий інтерес на Чиказька товарна біржа зменшився більш ніж на 1 мільярд доларів США з моменту свого піку 10 січня, тоді як похідні інструменти відкривають інтерес до Дерибіт за словами головного комерційного директора Deribit Луука Стрієрса.

«Зменшення відкритого інтересу щодо ф’ючерсів CME на біткойни контрастує з відносною стабільністю опціонів BTC або ф’ючерсних контрактів Deribit. Відкритий інтерес до опціонів на біткойн на Deribit зріс на 3% у контрактах, а ф’ючерси та безстрокові відкриті інтереси зросли приблизно на 100 мільйонів доларів з січня .. 10″, – сказав Стрієрс в електронному листі The Block.

Різниця в тенденціях відкритих відсотків CME і Deribit

Головний комерційний директор Deribit сказав, що тенденція до зниження відкритого інтересу до CME може означати кілька основних ринкових рухів.

«Зменшення відкритого інтересу до ф’ючерсів CME може свідчити про те, що інвестори, особливо з традиційних фінансових секторів, адаптують свої інвестиційні стратегії. Із запровадженням спотових ETF ці інвестори можуть вважати спотові ETF більш простим і ефективним способом отримати доступ до криптовалют. “, – сказав Стрієрс.

Він додав, що простота торгівлі та нижчі витрати, пов’язані з ETF, у порівнянні з ф’ючерсними контрактами, можуть бути переконливою причиною такого зсуву в поведінці ринку.

Ринок стає менш волатильним

Завтрашня дата закінчення терміну дії опціонів і ф’ючерсних контрактів на кінець січня заслуговує на особливу увагу, оскільки умовні відкриті інтереси на біткойн-опціони на суму близько 3,7 мільярда доларів США закінчуються, а максимальний рівень втрати становить 41 000 доларів США.

«Оскільки ми наближаємося до завтрашнього закінчення терміну дії опціонів, очевидно, що ринок поступово оговтується від початкових потрясінь, пов’язаних із запровадженням ETF і розгортанням GBTC», — додав Стрієрс.

Стрієрс сказав, що індекс волатильності Deribit для біткойнів значно знизився після значного зростання після запуску кількох спотових біткойн-ETF 10 січня.

«Індекс волатильності різко впав з понад 70 на початку розгортання GBTC і запуску ETF до 45», — додав він. Іншим ключовим показником, який він виділив, є річна вартість ф’ючерсів на біткойн, яка, за його словами, значно знизилася.

«Перед запуском ETF річна сума ф’ючерсів перевищувала 20%, але зараз вона стабілізувалася на рівні 8-10%», — додав він. Основою є курс між ф’ючерсною ціною біткойна та спотовою ціною BTC.

Стрієрс додав, що ще одним фактором, що спричиняє зниження відкритого інтересу до ф’ючерсів на біткойни CME, може бути те, що інвестори бачать більшу цінність у використанні опціонів на Deribit як інструменті для хеджування, спекулятивних цілей і отримання ризиків загалом. Він додав, що відносна стабільність Deribit свідчить про те, що інвестори за межами США покладаються на варіанти для своїх різних профілів ризику та стратегічних цілей.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю