Термін дії опціонів на біткойни та Ethereum на суму майже 6,5 мільярдів доларів закінчується

Термін дії опціонів на біткойни та Ethereum на суму понад 6,51 мільярда доларів закінчується 24 листопада, що потенційно може вказувати на підвищену торговельну активність.

Величезна кількість біткойнів (BTC) і Ethereum (ETH) термін дії опціонів закінчується 24 листопада, що потенційно може вплинути на динаміку ринку. Це сталося після того, як Міністерство юстиції США нещодавно висунуло проти Binance і його величезний штраф у 4,3 мільярда доларів.

Зокрема, близько 108 000 опціонів BTC наближається до закінчення терміну дії. Коефіцієнт пут-колл для цих опціонів становить 0,83, що вказує на дещо вищу схильність до опціонів колл (ставка на підвищення ціни), ніж опціонів пут (ставка на зниження ціни).

«Максимальна болюча точка» для цих опціонів становить 33 000 доларів США, що є рівнем ціни, на якому колективні власники опціонних контрактів зазнають найбільших фінансових втрат. Загальна умовна вартість цих опціонів BTC становить приголомшливі 4,04 мільярда доларів.

Паралельно приблизно 1,2 мільйона опціонів ETH також наближаються до закінчення терміну дії. Коефіцієнт пут-колл у них становить 0,71, що ще більше схиляється до опціонів колл. Максимальна проблема для цих варіантів ETH встановлена ​​на рівні 1700 доларів США, а умовна вартість становить 2,47 мільярда доларів.

Важливо зрозуміти концепцію «максимального болю» в торгівлі опціонами. Він стосується рівня ціни, за якого загальна вартість опціонів (як колл, так і пут), термін дії яких закінчується на певну дату, призведе до максимальних фінансових втрат для власників опціонів. Ця концепція часто використовується трейдерами для оцінки потенційних ринкових рухів як опціонів біля терміну їх дії.

Що це означає?

Коли термін дії опціонів BTC закінчується, це означає, що контракти, які дають власнику право, але не зобов’язують купувати чи продавати біткойн за заздалегідь визначеною ціною (ціна виконання) до визначеної дати (дата закінчення терміну дії), досягають закінчення терміну їх дії.

Після закінчення терміну дії ці опціони потрібно або використати, інакше вони стануть марними. Якщо ринкова ціна біткойна є сприятливою відносно ціни страйку, власник опціону може скористатися опціоном на покупку біткойна за цією нижчою ціною. І навпаки, якщо ринкова ціна нижча за ціну страйку опціону пут, власник може скористатися опціоном продати біткойн за вищою ціною страйку.

Незабаром закінчення терміну дії цих опціонів може призвести до підвищеної торговельної активності та потенційно непередбачуваних цінових коливань на ринку. Трейдери та інвестори уважно стежать за цими подіями, особливо в світлі нещодавніх судових позовів проти Binance, які вже спричинили помітну волатильність на ринку.


Слідкуйте за нами в Новинах Google



Source link

Поділіться своєю любов'ю