Аеропорт Мумбаї отримав погрозу електронною поштою, відправник вимагає 1 мільйон доларів у біткойнах

Вид зсередини міжнародного аеропорту імені Чатрапаті Шіваджі Махараджа під час фестивалю Дівалі нещодавно в Мумбаї. | Фото: ANI

У п’ятницю, 24 листопада 2023 року, поліція повідомила, що міжнародний аеропорт Мумбаї отримав електронний лист із погрозами підірвати термінал 2, відправник якого вимагав один мільйон доларів у біткойнах, щоб запобігти вибуху.

Міжнародний аеропорт імені Чатрапаті Шіваджі Махараджа отримав електронний лист із загрозою в четвер, після чого в поліцейській дільниці Сахара було зареєстровано перше інформаційне повідомлення (FIR) і було розпочато розслідування, повідомив чиновник.

Аеропортом керує Mumbai International Airport Limited (MIAL).

“Електронний лист надійшов у скриньку зворотного зв’язку аеропорту об 11.06 у четвер. Він надійшов на електронний лист зворотнього зв’язку компанії МІАЛ. Його відправник вимагав 1 мільйон доларів у біткойнах протягом 48 годин для запобігання вибуху в терміналі 2 аеропорту, ” він сказав.

У електронному листі йдеться: «Це останнє попередження для вашого аеропорту. Ми підірвемо термінал 2 протягом 48 годин, якщо на цю адресу не буде переказано мільйон доларів США в біткойнах. Ще одне сповіщення буде через 24 години». Після отримання електронного листа керівник відділу якості та обслуговування клієнтів MIAL в аеропорту Мумбаї звернувся до поліцейської дільниці Сахар і подав скаргу на невідомого відправника, сказав він.

На підставі скарги FIR згідно з розділами 385 Кримінального кодексу Індії (КПК) (поштовх особи до заподіяння шкоди з метою вчинення вимагання) і 505 (1) (b) (заяви, зроблені з наміром викликати страх або тривогу у публічно або проти громадського спокою) зареєстровано на невстановлену особу, – сказав він.

Source link

Поділіться своєю любов'ю