Том Лі все ще вважає, що цього року біткойн сягне 150 000 доларів

Зображення обкладинки через www.youtube.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Permabull Том Лі має знову підтверджено його амбітну цільову ціну на біткойн у 150 000 доларів під час нещодавнього інтерв’ю CNBC.

Наприкінці червня найбільша криптовалюта пережила різкий спад після того, як нині неіснуюча біржа Mt.Gox оголосила, що почне розповсюджувати цифрові активи, які були вкрадені у її користувачів після сумнозвісного злому 2014 року.

Виплати, які, як очікується, розпочнуться вже в липні цього року, налякали учасників ринку через потенційний тиск з боку кредиторів на продаж.

Однак Лі, здається, не бентежить FUD гори Гокс. Керівник відділу досліджень Fundstrat описав багаторічну сагу як «величезний навис». Тепер цей ведмежий фактор більше не буде актуальним, що, на думку аналітика, є хорошим передвістям для біків.

Пов'язані

Зараз аналітик очікує «різкого» відскоку в другій половині року. Лі також заявив, що ФРС не буде комфортно підтримувати свою жорстку монетарну політику протягом тривалого періоду часу.

як повідомили Раніше Лі передбачив U.Today, що найбільша криптовалюта зросте наприкінці 2024 року через різке зниження інфляції в США.

Пов'язані

Під час останнього інтерв’ю Лі зазначив, що найбільша криптовалюта, як правило, отримує більшу частину своїх прибутків протягом 10 днів щороку. Насправді, якщо вилучити 10 найкращих днів, найбільша криптовалюта матиме негативну прибутковість.

Прогнози permabull слід сприймати з певною часткою солі, враховуючи, що деякі з його попередніх дзвінків виявилися катастрофічно помилковими. Наприклад, Лі передбачив, що провідна криптовалюта може досягти $200 000 у 2022 році. Насправді біткойн пережив сильний ведмежий ринок.

У подкасті “Odds Lots” Лі нещодавно пояснив обґрунтування своїх прогнозів, стверджуючи, що вони здебільшого базуються на діяльність мережі Bitcoin.

Source link

Поділіться своєю любов'ю