Том Лі з Fundstrat каже, що біткойн (BTC) готується до «різкого відскоку» до кінця 2024 року – ось його мета

Керуючий партнер і керівник відділу досліджень Fundstrat Global Advisors вважає, що Bitcoin (BTC) завершить рік сильним.

У новому інтерв'ю CNBC Том Лі говорить У 2024 році біткойн все ще може досягти 150 000 доларів, що на 137% більше від поточної вартості.

Лі каже, що одна з причин оптимізувати біткойн полягає в тому, що недіюча криптовалютна біржа Mt. Gox, як очікується, нарешті виплатить кредиторам приблизно 142 000 BTC на суму майже 9 мільярдів доларів, починаючи з липня до жовтня, подія дехто давно хвилювався, що криптокороль може бути негативним.

«Біткойн, ймовірно, страждає від початку розповсюдження Mt. Gox у липні. Це був величезний навис протягом багатьох років. Але якщо я інвестував у криптовалюту, знаючи, що один із найбільших нависань збирається зникнути в липні, я думаю, що це причина насправді очікувати досить різкого відскоку в другій половині. Тому я думаю, що 150 000 доларів все ще є [possible this year]…

І ви знаєте, що слід пам’ятати про те, що біткойн отримує більшу частину своїх прибутків протягом десяти днів на рік. Якщо взяти десять найкращих днів за один рік, біткойн фактично матиме негативну прибутковість».

На момент написання статті біткойн торгується за 63 124 долари, що майже на 3% більше за останні 24 години.

Лі також прогнозує, що акції наприкінці року виростуть, ніж зараз.

«Тепер, коли ми перебуваємо в середині 2025 року [S&P 500] прибуток виглядає набагато вищим, ніж ми думали на початку року. Ми думали, можливо, 260 доларів. Ймовірно, це ближче до 275 доларів, можливо, 280, або навіть 285 доларів. І я думаю, що мультиплікатор, який ми вважали спочатку, може бути у 20 разів більший за наступний рік, але враховуючи, що у ФРС є більше причин бути обережним, і я думаю, що, можливо, картина зайнятості пом’якшується, коефіцієнти P/E (ціна-прибуток) насправді може бути вищим наступного року.

Тож я б сказав, що від сьогодні до кінця року запаси мають бути вищими. У нас уже був сильний перший тайм, а другий тайм буде не таким сильним, як перший, але ми повинні розвивати ці досягнення. Отже, так, це виглядає досить добре».

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на X, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Відмова від відповідальності: Думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Згенероване зображення: DreamStudioSource link

Поділіться своєю любов'ю