Трійка найбільших прибутків після «краху FTX»

Минув рік з моменту загибель біржі FTX — подія, яка зараз все більше виглядає так, ніби це був біткойн (BTC), що зросло приблизно на 120% порівняно з роком раніше.

У листопаді 2022 року крах FTX знищив ринкову капіталізацію майже на 300 мільярдів доларів, що вплинуло на кілька криптовалют. Найбільше постраждали токени з глибокими фінансовими зв’язками з FTX, включаючи токени Solana (SOL), Serum (SRM) і рідний FTX-токен біржі (FTT).

Денний графік цін на капіталізацію криптовалютного ринку. Джерело: TradingView

Але через рік ситуація покращилася для BTC і більшості криптовалют, які постраждали від краху FTX.

Ось топ-прибуток (з топ-30 за ринковою капіталізацією), які принесли б найбільший прибуток, якби їх купили в листопаді 2022 року.

Solana виріс на 660% від дна FTX

Ціна Солани впав більш ніж на 50% до 8 дол після краху FTX. Розпродаж стався насамперед тому, що FTX та її дочірня фірма Alameda Research, тримав близько 55 мільйонів SOLвикликаючи побоювання звалища, щоб закрити діри ліквідності.

Тим не менш, покупка SOL рік тому дала б прибуток понад 660% сьогодні.

Денний графік цін SOL. Джерело: TradingView

Прибуток Солани в першу чергу випливає з позитивних настроїв на ринку криптовалюти, очолюваних надіями на схвалення спотового біржового фонду Bitcoin в Сполучених Штатах. У той же час ціна SOL також змінилася отримало користь від вщухання страхів про потенційний дамп FTX.

Конкурент FTX Token OKB зріс на 275%

Токен OKB криптобіржі OKX був одним із найменш постраждалих від фіаско FTX. Крім того, він значно виграв у ціні після того, як його головний конкурент збанкрутував.

Купівля OKB за найнижчої ціни FTX у $17,20 рік тому принесла б інвесторам 275% прибутку сьогодні.

Тижневий графік цін OKB/USD. Джерело: TradingView

Підвищення ціни OKB було збитком Binance та його BNB (БНБ) токен значно поступався ринку як біржа стикається з правовим тиском в Сполучених Штатах.

За останній рік BNB продемонструвала нижчу ефективність багатьох із 30 найкращих криптовалют, піднявшись лише на 16% від дна FTX.

Ланка ланцюга

Chainlink’s (ПОСИЛАННЯ) впав на 40% після краху FTX. Однак його менший вплив на криптобіржу в поєднанні з оновленнями розробки призвели до різкого відновлення ціни після події.

Примітно, що купівля LINK у листопаді 2022 року за 5,68 доларів США дала б понад 180% прибутку сьогодні.

Тижневий графік цін LINK/USD. Джерело: TradingView

Фактори, які допомогли зростанню цін на LINK за ​​останні місяці, включають запуск нового продукту з підтвердженням резерву, зростання кількості користувачів і підвищення попиту серед професійних інвесторівяк пропонує Grayscale Chainlink Trust, торгуючи з премією 170% до спотової ціни LINK.

Преміальна ставка Grayscale Investments LINK. Джерело: Coingglass

Ця стаття не містить інвестиційних порад чи рекомендацій. Кожне інвестування та торгівля пов’язані з ризиком, і читачі повинні провести власні дослідження, приймаючи рішення.