Творець біткойна Сатоші тепер має найкращий порядковий номер рунічного каменю — ось чому

Творці попул Біткойн Ординали проект під назвою Рунний камінь надіслав оригінальний «батьківський» напис, який вони оцінили в 8 BTC, вартістю близько 525 000 доларів, на гаманець, який нібито належав міфічному Bitcoin творець Сатоші Накамото в середу.

Рунний камінь — порядковий напис 63 026 232найбільший напис, видобутий на сьогодні близько 4 МБ— було надіслано на гаманець Satoshi учасником проекту та істориком NFT під псевдонімом Леонідасом. У дописі в Twitter Леонідас вдав, що цей крок був помилкою і що він нічого не міг зробити, щоб повернути напис ординалів.

Але в кінцевому підсумку публікація була жартом, який перегукувався з цілком реальним жартом, яким поділився розробник мем-койна Solana під назвою Slerf цього тижня, після того, як розробник законно спалив великі шматки розподілу токенів. Як помітили уважні користувачі Crypto Twitter, Леонідас просто створював меми.

«Хлопці, я облажався. Я спалив батьківський напис Runestone вартістю 8 BTC. Транзакцію вже було видобуто, тому я не можу відновити”, – написав він у твіті, який дуже нагадує справжній твіт Slerf. «Я нічого не можу зробити, щоб це виправити. Мені так біса шкода».

То навіщо посилати цінне Порядкові актив до гаманця Творець Bitcoin під псевдонімомхто має ніколи не ідентифіковано і про нього не чули більше 13 років? Леонід сказав, що зрештою потрібно було «спалити» або фактично знищити напис, зробивши його недоступним, таким чином запобігши будь-яким змінам у колекції.

«Це батьківський напис колекції Runestone, тому, спаливши його, ми запечатали колекцію на ланцюжку», — сказав Леонідас. «Тепер може бути лише 112 384 рунічних каменів».

Батьківський/дочірній напис стосується того, як встановлюється та відстежується історія порядкового номера, роблячи напис третього покоління «онуком» оригінального порядкового номера. У випадку з Рунним каменем, тепер, коли він спалений, жодні майбутні або «дочірні» написи не можуть бути створені або пов’язані з ним.

Як пояснив Леонідас, процес надсилання рунічного каменю в гаманець Сатоші був виконаний у співпраці з OrdinalsBot і Marathon Digital Holdings, які об’єдналися в карбуванні напису Runestone.

Хоча для створення великого Runestone знадобилося два блоки Bitcoin, співзасновник OrdinalsBot Bruffstar сказав, що надсилання напису Сатоші нічим не відрізняється від надсилання звичайних транзакцій.

«Це лише через те, як працює протокол Ordinals», — сказав Браффстар. «Ці речі вписуються під час транзакції з порядковим індексом, який аналізує ці транзакції під час їх проходження. Те, що я вам надіслав, насправді є лише сатоші», — сказав він, маючи на увазі найменше домінування біткойна. (Так, він названий на честь творця Bitcoin.)

«Частиною проекту завжди було те, що ми сприяли переміщенню цього блоку в гаманець Сатоші наприкінці процесу», — додав керівник відділу стратегії OrdinalsBot Тобі Льюїс.

Минулого тижня довгоочікуваний Runestone airdrop відбулося, надіславши 112 383 написи на відповідні гаманці як нагороду за те, що ви були першими прихильниками руху ординалів і тримали написи протягом першого року протоколу.

«Пам’ятайте, що ви заробили свій рунічний камінь, з’явившись і беручи участь у ординалах, коли ніхто інший не робив цього», — сказав Леонідас. «Це був єдиний спосіб отримати рунічний камінь, і не було розподілу команди чи попереднього продажу».

Після аірдропу понад 83 000 гаманців містять напис Runestone. Поточна мінімальна ціна колекції Runestone становить 0,0526 BTC, що становить близько 3445 доларів США, із загальним обсягом торгів на сьогоднішній день 882 BTC (57,8 мільйонів доларів) на ринку біткойнів Magic Eden.

Редаговано Ендрю Хейворд

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.Source link

Поділіться своєю любов'ю