Vanguard припиняє підтримку купівлі ETF ф'ючерсів на біткойн

Vanguard, один із найбільших у світі менеджерів активів, продовжує підтримувати свої настрої проти біткойнів, і компанія нещодавно заявила, що припинить купівлю ф’ючерсних біржових фондів (ETF) на біткойн на своїй платформі.

Прес-секретар Vanguard підтвердив Аксіос що він припинить купівлю всіх продуктів, пов’язаних з криптовалютою. Цей крок дозволить керуючому активами пропонувати інвесторам «основний набір продуктів і послуг» відповідно до його політики та цілей.

Як повідомляв раніше в crypto.newsVanguard оголосив, що торгівля спотовими біткойн ETF – які були нещодавно затверджено Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) – буде недоступний на його платформі. Крім того, фірма заявила, що не планує випускати подібний продукт.

«На додаток до того, що спотові біткойн ETF недоступні для покупки на платформі Vanguard, Vanguard більше не прийматиме придбання криптовалютних продуктів, включаючи ф’ючерсні ETF біткойн».

Прес-секретар Авангарду

Незважаючи на те, що Vanguard, здається, дистанціюється від біткойнів і криптовалют, такі конкуренти, як BlackRock і Fidelity, запустили iShares Bitcoin ETF (IBIT) і Wise Origin Bitcoin Trust (FBTC) відповідно, їхні продукти були одними з найефективніших у перший день торгів. .

Деякі спостерігачі сперечатися що Vanguard зрештою розігріється до криптовалюти.

За словами старшого аналітика ETF Boomberg Еріка Балчунаса, зростаюча потреба в збільшенні капіталу та диверсифікованих інвестиціях надихне компанію з Валлі-Фордж, штат Пенсільванія, змінити свою позицію.


Слідкуйте за нами в Новинах GoogleSource link

Поділіться своєю любов'ю