Відмивача біткоінів Цзянь Вень засуджений до 80 місяців в'язниці

Жінку, яка вивчала право як в Англії, так і в Китаї, сьогодні засудили до більш ніж шести років ув'язнення за її участь у відмиванні грошей.

Участь Цзянь Вень назвала «складною та передбачувала значне планування» суддя її честі Хейлз К. Сі, який засідав у суді Саутуорка.

Раніше цього року колишню працівницю виносу було засуджено за участь у угоді про відмивання грошей або її участь у конвертації біткойнів у готівку та інші активи від імені іншої особи.

Вень був спійманий питаннями «знай свого клієнта», які поставив Мішкон де Рейя, коли вона спробувала, але невдало, купити нерухомість у Лондоні за багато мільйонів фунтів. З осені 2017 року до кінця 2018 року вона намагалася придбати нерухомість у Лондоні на суму 4,5 мільйона фунтів стерлінгів, 23,5 мільйона фунтів стерлінгів та 12,5 мільйона фунтів стерлінгів.

Пізніше вона придбала дві нерухомості в Дубаї, обидва з яких були продані.

Суд дізнався, що Вень відмив біткойни на суму 809 832,54 фунтів стерлінгів.

Джилліан Джонс, обвинувачення, сказала: «Її участь була пов’язана з жадібністю та заради фінансової вигоди».

Стверджується, що біткойн походить від шахрайського інвестиційного шахрайства в Китаї. Немає жодних припущень про те, що Вень був причетний до шахрайства або знав щось про це, суд почув.

Захисник Марк Харріс К. С. заявив суду, що Вен був «жертвою» і «якщо не тиском». [then] вплив]» з боку інших змусив її «чинити так, як вона діяла», про що вона «гірко шкодує». Він додав: «Вона мала обмежене усвідомлення масштабів злочинної діяльності, до якої вона піддалася.

«Її, безсумнівно, обдурили та використали, і так, звісно, ​​засудження вказує на те, що позиція змінилася пізно вдень, але, можливо, в той час, коли втекти було важче».

Суд заслухав, що Вен вивчав право в Китаї перед тим, як приїхати до Великобританії за візою подружжя. Вен, яка зараз має британське громадянство, повернулася до навчання після розлучення з чоловіком і отримала диплом з права, а також ступінь з економіки.

Виносячи вирок, суддя сказав: «Навіть на найщирішу думку, ваша участь у цьому гаманці тривала майже рік. Я не погоджуюся з тим, що щодо цього гаманця ви виконували лише обмежену роль під керівництвом. Це був гаманець, який ви тримали, ви здійснювали перекази, ви здійснювали поїздки в Дубай, ви здійснювали всі комунікації з третіми особами. Майно було придбано на ваше ім'я, ви дали довіреності.

«Щодо цього гаманця ви проявили певну автономію та діяли для власної вигоди».

Суддя сказала, що вона не погоджується з тим, що участь Веня мала «будь-який елемент експлуатації». Вона додала: «Я не згодна з думкою адвоката, який характеризує вас як жертву».

Вень перебуває під вартою з моменту її арешту в березні 2022 року. Засуджуючи Вень, яка не відреагувала, до 80 місяців ув’язнення, суддя сказав: «Доречним є лише позбавлення волі». Я засуджую вас до найменшого можливого покарання».

Source link

Поділіться своєю любов'ю