Шахрайство на 6 мільярдів доларів і відмивання біткойнів: жінку посадили до в’язниці

42-річну британсько-китайську жінку, яка визнала себе винною в конвертації біткоіни в різні активи, включаючи нерухомість і коштовності, засудили до шести років і восьми місяців за ґратами, Reuters звіти.

Цзянь Вень спочатку загрожував до 14 років за ґратами за різними звинуваченнями. У березні її визнали винною за одним звинуваченням у відмиванні грошей.

Під час обшуку в її будинку в 2018 році столична поліція та слідчий у справі про відмивання грошей виявили сейф з 61 000 біткойнів.

картку

Яді Чжан, сусідка Веня, зникла після обшуку. Виявилося, що вона була організатором масштабної схеми відмивання грошей після того, як обдурила 130 000 китайських інвесторів і втекла до Великобританії.

Вень, колишню робітницю, яка працювала на винос, була найнята Чжан, щоб використовувати її як свою «особу». Остання стверджувала, що керувала ювелірним бізнесом.

Детективи виявили, що Чжан, чиє справжнє ім'я Чжімінь Цянь, мала божевільні фантазії про те, щоб стати королевою маленької європейської країни. Згідно з особистими щоденниками злочинного натхненника, вона була готова витратити на свою корону щонайменше колосальні 5 мільйонів доларів.

картку

Вень, яка раніше працювала на винос, наполягала, що не знала про масову схему шахрайства. За словами Вень, Чжан сказав їй, що вона «незалежно багата». Вона наполягала на тому, що просто хоче кращого майбутнього для свого сина, який почав відвідувати приватну школу.

Повідомляється, що Чжану вдалося втекти з приблизно 250 мільйонами доларів. «Суперлиходій», який залишається на свободі, отримав червоне повідомлення Інтерполу.

Source link

Поділіться своєю любов'ю