Відродження біткойна зберігає 100 000 доларів у 2024 році в межах досяжності

  • За словами Standard Chartered, біткойн все ще може досягти 100 000 доларів США до кінця 2024 року після зростання цього тижня.
  • Токен підскочив на 11,7% до нового максимуму за рік, перевищивши 47 500 доларів.
  • Це означає, що спотові потоки ETF значно сповільнилися, і більше не повинні бути зустрічним вітром.

Після невиправдання надії ринку в січні, біткойн різко зросла до найвищого рівня в 2024 році.

За тиждень токен зріс на 11,7%, досягнувши ціни близько 47 565 доларів США. Ця зміна долі дозволяє досягти цільової ціни в 100 000 доларів США до кінця року, написав у п’ятницю Джефф Кендрік зі Standard Chartered.

Керівник відділу FX Research вже давно сподівається на зростання криптовалюти та очікує, що ціна буде досягти $200 000 до кінця 2025 року. Частково його прогноз побудований на оптимізмі щодо нових спотових ETF біткойнів, які були затверджений Комісією з цінних паперів і бірж 10 січня.

У той час Кендрік стверджував, що ці нові інвестиційні механізми повинні сприяти масовому надходженню в крипто-сектор, забезпечуючи вихід для більш традиційних фінансових гравців, щоб приєднатися до простору.

Натомість біткойн сильно впав після виходу на ринок спотових ETF, і до кінця січня ціна криптовалюти впала до 39 450 доларів.

Більшість вказує на значні відтоки ETF Grayscale як фактор неоднозначної ефективності біткойна. Інвестиційний механізм було перетворено з попередньо існуючого трастового фонду біткойнів, що означало, що він уже мав біткойни на мільярди, перш ніж йому довелося конкурувати з 10 іншими ETF. Це призвело до різкого відтоку коштів, і фонд GBTC втратив 2,5 мільярда доларів у свій найгірший тиждень, повідомляється у звіті JPMorgan.

Порівняння спотових потоків біткойн ETF

JPMorgan Flows and Liquidity, 7 лютого 2024 рАле це значно сповільнилося, що може бути можливою причиною того, що біткойн знову піднявся, припустив Кендрік.

«Я думаю, що це просто через зміну динаміки потоків у нових ETF США». – написав він у електронному листі в п’ятницю, реагуючи на зростання біткоіна. Він додав: «Продажі GBTC, здається, сповільнилися (в середньому до 59 мільйонів доларів США на день цього тижня), тоді як потоки в інші ETF залишаються сильними (в середньому 244 мільйони доларів США на день цього тижня)».

Цього достатньо, щоб досягти умов, необхідних для прогнозу цін Кендріка на кінець року. Раніше він підкреслив, що від 437 000 до 1,32 мільйона нових біткойнів врешті-решт повинні зберігатися спотовими ETF, що може зробити можливим рівень ціни в 200 000 доларів. Коли відтік повністю припиниться, чистий приплив зможе досягти 50-100 мільярдів доларів.

Source link

Поділіться своєю любов'ю