Легендарний трейдер Джон Боллінджер дражнить, що варто спостерігати за трендом біткойна

Зображення обкладинки через youtu.be

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Нещодавнє різке підвищення ціни на біткойн (BTC) привернуло увагу багатьох експертів ринку, які вважають, що це може бути початком чогось великого. Одним із експертів, які оцінили триваючі бичачі тенденції, є легендарний біткойн-трейдер Джон Боллінджер. Він перейшов у свій офіційний обліковий запис X поділитися діаграмою BTCUSD, зазначивши, що провідна криптовалюта відстає від верхніх меж смуг Боллінджера (BB).

Джон Боллінджер стверджував, що сплеск до верхньої межі смуг Боллінджера може тривати деякий час. Однак він передбачає розбіжність значно пізніше, підкреслюючи, як ціна біткойна може негативно відкоригуватися після закінчення поточної ейфорії.

Наразі біткойн переходить з рук в руки за 47 213,46 доларів, що на 0,77% менше за останні 24 години. Загалом, монета зберегла позитивні показники в період з початку року (з початку року), протягом якого вона була стрибнув більш ніж на 11%. Основна ціль для біткойна зараз залежить від його найвищого рівня ціни цього року на рівні 48 969,37 доларів США.

Багато внутрішніх і зовнішніх факторів продовжують впливати на ціну монети, і стійкість, яку вона продемонструвала досі, означає, що попереду може бути більший висхідний тренд.

Очікування ціни біткойна

За останні кілька місяців такі експерти, як Джон Боллінджер, завжди підтримував оптимістичне очікування ціни за монету. Крім того, Самсон Моу, генеральний директор інвестиційного інструменту Jan3, оголосив багато цільових цільових цін. прогнозуючи поїздку до 1 мільйона доларів.

Теза, що лежить в основі цього масштабного прогнозу, ґрунтується на двох ключових подіях в екосистемі — спотових продуктах Bitcoin ETF і наступному халвінгу Bitcoin. Ці дві події мають на меті підвищити привабливість BTC за рахунок інтенсивного накопичення та зменшення викидів винагород за блок майнерам.

З такими фундаментальними показниками скорочення пропозиції є неминучим, що, поєднавшись із вищим попитом, підштовхне ціну активу до немислимих висот.Source link

Поділіться своєю любов'ю