Письменник «Багатий тато, бідний тато» передрікає банківський колапс і глобальну економічну крах, каже, що робить ставку на біткойн

Автор фінансових бестселерів Роберт Кійосакі попереджає про економічний колапс, обираючи свої головні інвестиційні пропозиції, щоб вижити під час фінансової кризи.

Багатий тато, бідний тато, автор розповідає його 2,5 мільйона підписників на платформі соціальних медіа X, що він вважає, що жорсткість ФРС призведе до рецесії, і більше банків збанкрутують.

Він радить, що найкращим запасом цінностей під час економічного краху є золото, срібло та біткойн (BTC), головний цифровий актив.

«ВИРУЧУЙТЕ, ВИРУЧУЙТЕ, ВИРУЧУЙТЕ: в льотній школі ВМС США студенти-пілоти вчаться літати та розбивати свій літак. Фінансові невдахи втратять гроші, тому що не знають, що робити [do] своїми грошима, оскільки банки банкрутуються [the] крах світової економіки.

Протягом багатьох років я попереджав: «Купуйте золото, срібло, біткойни». Ми не збираємося на м'яку посадку. На жаль, світ фальшивих грошей зазнає краху, і золото, срібло та біткоіни є парашутами для вашого особистого м’якого приземлення».

Автор бестселерів раніше сказав він тримав біткойн, щоб захистити себе від падіння фіатної валюти, а також від дій ФРС, Міністерства фінансів і Уолл-стріт.

На момент написання статті біткойн торгується за 45 287 доларів, що на 1,53% більше за останні 24 години.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

Перевірте заголовки останніх новин

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю