Керівник Valkyrie прогнозує, що до кінця року буде менше емітентів Bitcoin ETF

За словами Стівена МакКлурга, головного інвестиційного директора Valkyrie Funds, біржові фонди (ETF) наближаються до першого місяця роботи, а консолідація потенційно може відбутися до кінця 2024 року.

В ексклюзиві інтерв'ю з Decrypt 10 лютого МакКлург сказав, що він очікує скорочення кількості емітентів з 10 до «приблизно семи або восьми». Він пояснює цей прогноз фінансовим тягарем, пов’язаним із керуванням спотовим біткойн-ETF, який посилюється конкурентною тенденцією до зниження комісії, яка загрожує прибутковості емітентів, що борються. МакКлург підкреслив, що критичний поріг активів під управлінням становить 100 мільйонів доларів як визначальний фактор життєздатності ETF.

Оскільки Комісія з цінних паперів і бірж США затверджено перші біткойн спотові ETF 10 січня реакція ринку був надійним, лише за перший день було торговано 4,5 мільярда доларів. За словами аналітика Bloomberg Джеймса Сейффарта, останні дані свідчать про триваючий високий приплив: 400 мільйонів доларів США за один день.

Згадуючи минулий місяць, МакКлург зазначив, що розвиток ринку в основному збігається з прогнозами Valkyrie. Неочікуваною подією став менш серйозний, ніж очікувалося, відтік коштів із Grayscale, який після перетворення трасту на ETF зазнав розпродажу біткойнів, що призвело до тимчасового падіння нижче 41 000 доларів. Незважаючи на це, МакКлург передбачає потенціал майбутніх відтоків, які можуть принести користь іншим ETF.

Valkyrie, поряд з конкурентами у важкій вазі, як BlackRock і Вірність, орієнтується на переповненому ринку. Bitcoin ETF iShares BlackRock і фонд Fidelity Wise Origin Bitcoin перевищили 3 мільярди доларів США в активах під управлінням за місяць, затьмаривши 123,7 мільйона доларів Valkyrie.

Незважаючи на розбіжності, МакКлург залишається оптимістичним щодо продуктивності Valkyrie, особливо проти конкурентів подібного рівня, пояснюючи успіх експертним досвідом фірми в сфері цифрових активів і традиційним ринковим досвідом.

Конкуренція серед ETF призвела до різкого зниження комісії, спрямованого на залучення інвесторів. Valkyrie погодила свій спонсорський внесок із лідерами галузі BlackRock і Точність 0,25%, цей крок МакКлерг вважає необхідним, незважаючи на свої сумніви щодо часу таких скорочень.

Він попереджає, що фінансова стійкість спотового ETF може бути під загрозою для емітентів, які вже погано працюють. В результаті деякі з часом можуть піти з ринку через збитковість.


Слідкуйте за нами в Новинах GoogleSource link

Поділіться своєю любов'ю