Власник біткойнів, обліковий запис X MicroStrategy зламано, оскільки користувачі втратили 440 000 доларів США

MicroStrategy Inc., визнана найбільшим публічним власником біткойнів, зламали обліковий запис X, оскільки нічого не підозрюючі користувачі втратили 440 000 доларів США через фішингову атаку.

Цей інцидент, який зараз перебуває під пильною увагою аналітиків криптобезпеки, розгорнувся з тривожними наслідками, оскільки деякі користувачі мимоволі стали жертвами, відмовляючись від своїх коштів зловмисникам, повідомляє Bloomberg.

Злом стався в понеділок в Азії, організований досвідченим зловмисником, який стратегічно розмістив і згодом видалив допис на сторінці X MicroStrategy.

Ця публікація оманливо рекламувала нову цифрову монету, нібито схвалену компанією зі штату Вірджинія. Тих, кого спокушала перспектива придбання безкоштовних токенів, плавно перенаправляли на зовнішній веб-сайт за допомогою класичного фішингу.

Рекомендуємо прочитати: Біткойн втратив 5000 доларів за лічені хвилини, 181 697 криптотрейдерів ліквідовано

Що ви повинні знати

PeckShield, відома охоронна фірма, швидко зрозуміла серйозність ситуації, негайно видавши попередження про те, що обліковий запис MicroStrategy X, розміщений на платформі соціальних мереж, раніше відомій як Twitter, став жертвою компрометації.

Подальші розслідування, проведені крипторозшуком ZachXBT, пролили світло на масштаби злому, виявивши, що хакер успішно виманив приблизно 440 000 доларів у нічого не підозрюючих користувачів, які стали жертвами шахрайської схеми.

Незважаючи на терміновість і важливість питання, MicroStrategy зберігала помітне мовчання та утрималася від негайних коментарів, залишаючи користувачів і галузевих спостерігачів у напрузі щодо реакції компанії на помилку в безпеці.

Більше розуміння

Співзасновник MicroStrategy Майкл Сейлор, впливова фігура в криптопросторі та активний прихильник біткойна, відіграв ключову роль у керуванні стратегічними змінами компанії під час бурхливого періоду кризи COVID-19.

Сейлор підтримав рішення перевести капітал виробника корпоративного програмного забезпечення в біткойни, крок, який виявився надзвичайно прибутковим.

  • Наразі авуари MicroStrategy в біткойнах оцінюються приблизно в 10 мільярдів доларів, що свідчить про недавнє різке зростання вартості цифрового активу.
  • Це порушення викликає актуальні питання щодо загальної інфраструктури безпеки компаній, які глибоко вкоренилися у світі криптовалют. Оскільки впровадження цифрових активів продовжує набирати обертів, загрози, створені досвідченими хакерами, які прагнуть отримати несанкціонований доступ і зловживають довірою нічого не підозрюючих користувачів, стають все більш помітними.

Злом облікового запису X MicroStrategy служить яскравим нагадуванням про еволюцію та динамічний характер кіберзагроз у криптовалютному просторі.

Поки аналітики з питань безпеки прискіпливо аналізують нюанси цього порушення, ширша галузь має протистояти зростаючим викликам, які створюють зловмисники.

Корпорації закликають зміцнити свій цифровий захист, наголошуючи на необхідності захисту як своїх фінансових активів, так і довіри своїх користувачів.

Рекомендуємо прочитати: Нігерії потрібне регулювання криптовалюти, щоб приборкати відмивання грошей – Адедеджі Овонібі

Завантажте програму Nairametrics, щоб отримувати останні новини та аналіз ринку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю