Нові листи Satoshi є доказом того, хто створив Bitcoin

«Історія стала легендою. Легенда стала міфом». Цитата описує знамените кільце в центрі епічного фентезі-серіалу Дж. Р. Р. Толкіна, але вона так само може підсумувати походження біткойна та його таємничого творця Сатоші Накамото. Згадайте, як Сатоші в 2011 році, коли можна було купити один біткойн за 2 долари, оголосив, що відходить від проекту, і як з того часу він став версією міфічної фігури для криптовалютного світу.

Тому не дивно, що публікація 120 сторінок електронного листування Сатоші минулого тижня викликала ажіотаж. Електронні листи, які стали відомі під час судового процесу у Великій Британії, де позер Крейг Райт намагається видати себе за творця біткойна, стосуються Сатоші та фінського програміста Мартті Малмі та описують низку технічних та адміністративних питань, пов’язаних із криптовалютою, яка тоді зароджувалася. .

Відтоді, як електронні листи з’явилися, члени старої гвардії криптовалюти, як Джеймсон Лопп і журналіст, який став істориком біткойнів Піт Ріццо, публікували уривки, оголошуючи їх важливими. Їхній коментар у Twitter, який трохи схожий на те, як науковці відкривають нову скарбницю статей Джорджа Вашингтона, зосереджувався на таких темах, як те, що Сатоші погоджується з більшими розмірами блоків для блокчейну біткойн. І, звісно, ​​вже був тролінг і меми, включно з a підроблена електронна пошта це переконало більшість криптографічного Твіттера, що Сатоші любить ананас і халапеньйо у своїй піці.

Це здебільшого бейсбольні речі для запеклих біткойнерів, але як венчурний капіталіст Нік Картер має зазначив, електронні листи також пропонують безліч нових підказок про особу Сатоші Накамото. Ці підказки не є очевидними, як-от його адреса чи рідне місто, а скоріше дрібніші, як-от його прихильність до написання на кшталт «прихильність», що свідчить про те, що він не американець, або мітки часу його спілкування, які показують, що він, ймовірно, жив у Великобританії чи десь поблизу.

Ці останні підказки не є одкровенням, оскільки існує багато іншої кореспонденції, яка показує бажані варіанти написання Сатоші та час надсилання. Але, як повідомив мені DM приятель з Twitter Ніколас Гросс, електронні листи також містять багато посилань на численні програмні сервіси, які використовував творець біткойна, надаючи людям новий шлях для дослідження. У той же час, скарбниця нещодавно знайдених електронних листів також стане кормом для програмного забезпечення текстового аналізу на базі ШІ, яке виявляє особливості написання, щоб здогадатися, чи був документ написаний певною особою.

Такий аналіз уже був застосований, щоб співвіднести написання Сатоші з творами Ніка Сабо, ерудита, пов’язаного з ранніми шифрпанковськими колами, чия політика дуже збігається з антиурядовою філософією біткойна. Сабо також був приятелем із покійним Хелом Фінні, одним із перших, хто випробував біткойн, і з’являється як персонаж, схожий на Сатоші в Цифрове золото, добре описана рання історія крипторуху. Є також питання про ініціали Сабо, які є перевернутим SN Сатоші

Нова колекція електронних листів, я підозрюю, надасть додаткові непрямі докази того, що Сатоші є Сабо. Але ось що: навряд чи це має значення. Подібно до того, як віруючі вважають за краще не брати під сумнів конкретні деталі чудес, які лежать в основі їхньої релігії, біткойнери — навіть ті, хто знає відповідь — вважають за краще не обговорювати справжню особу Сатоші. Тим часом широка громадськість із задоволенням сприйме будь-яку теорію створення біткойна, яка їм найбільше підходить, як-от нещодавня серія «доказів», які стверджують, що Сатоші — це Ілон Маск. До цього моменту історія стала міфом. І це добре.

Джефф Джон Робертс
jeff.roberts@fortune.com
@jeffjohnroberts

ДЕЦЕНТРАЛІЗОВАНІ НОВИНИ

The Департамент енергетики сказав, що призупинить опитування Майнінг біткоіни після того, як найбільші гравці сектору подали до суду на агентство, скаржачись на недосконалу методологію та на те, що процес вимагає обміну конфіденційними даними. (Reuters)

Виховали двох ветеранів Полігону 27 мільйонів доларів від Founders Fund і DragonFly за a запуск, Доступно, яка спрямована на вдосконалення всесвіту блокчейнів рівня 2. (Фортуна)

Федеральний суддя підписав угоду про визнання провини, яка розглядатиметься Binance заплатити 4,3 мільярда доларів США, щоб погасити звинувачення у відмиванні грошей, що змусило компанію сказати, що вона бере на себе відповідальність за свої дії. (Блок)

Анкоридж, кастодіальна фірма зі статутом OCC, оголосила про перший у своєму роді гаманець із самостійним опікою для інституційних клієнтів. (Фортуна)

Знищення минулого тижня горезвісного Група програм-вимагачів LockBit бачив, як правоохоронні органи взяли під контроль тисячі крипто-гаманців, які містять біткойни на суму близько 110 мільйонів доларів. (Блеючий комп'ютер)

МЕМ МОМЕНТУ

Як проходить суд над Крейгом Райтом:

Це веб-версія Fortune Crypto, щоденного інформаційного бюлетеня про монети, компанії та людей, які формують світ криптовалюти. Зареєструватися безкоштовно.Source link

Поділіться своєю любов'ю