Біткойн перевищив 54 000 доларів США вперше з грудня 2021 року

Bitcoin.

Nurphoto | Getty Images

Ціна біткойн піднявся вище рівня $54 000 у понеділок після пробудження після тижня прохолодної торгівлі.

За даними Coin Metrics, флагманська криптовалюта минулого разу подорожчала на 5% до 54 460,00 доларів США. На максимумі сесії біткоїн досяг $54 965,26 і досяг найвищого рівня з грудня 2021 року.

«Сьогодні день розрахунків для ф’ючерсів на біткойни, що сприяє стрибку цін, який ми бачимо», — сказав Раян Расмуссен, аналітик Bitwise Asset Management. «Ми наближаємось до вікна, коли ми зазвичай бачимо, як трейдери позиціонують себе напередодні уполовинення курсу біткойна, яке відбудеться в другій половині квітня. Я підозрюю, що це день, коли люди починають переходити до позицій зростання перед уполовиненням».

Більшість крипторинку піднялися завдяки біткоіну. Ефір зросла більш ніж на 2% до 3173,87 доларів США. Солана додав більше 5%, а Cardano ADA токен піднявся приблизно на 4%. Багатокутник MATIC токен виріс на 8%.

Акції, пов’язані з криптовалютами, підскочили. Coinbase і Мікростратегія підскочив на 16%. Риот Платформи і Цифровий марафоннайбільші майнери біткойнів, злетіли на 15% і 20% відповідно.

Біткойн торгувався без змін протягом тижня до понеділка, коли почався прорив, що дозволило йому отримати 27% щомісячного приросту.

«Останні два тижні біткойн коливався біля 52 000 доларів і шукав можливість вирватися», — сказав Оуен Лау, аналітик Oppenheimer, який навів позитивні особливості в регулюванні криптовалюти та зростанні роздрібної участі.

У нещодавній нотатці Ніколаос Панігірцоглу з JPMorgan зазначив, що після паузи в січні роздрібний апетит до криптовалюти відновився в лютому і став значним рушієм зростання цін. Він вказав на три ключові каталізатори, які допомагають пояснити відновлення роздрібного інтересу: біткойн-халвінг і наступне технологічне оновлення Ethereum — обидва з яких JPMorgan вважає цінними — і потенційне схвалення спотових ефірних ETF.

Не пропустіть ці історії від CNBC PRO:

Source link

Поділіться своєю знахідкою