«Я не проти відкату біткойна зараз», — каже Самсон Моу, ось чому

Зображення обкладинки через www.youtube.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Бос 3 січня та активний прихильник біткойна з перших днів BTC Самсон Моу звернувся до мережі соціальних медіа Twitter/X, щоб прокоментувати нещодавнє зростання ціни біткойна до рівня 44 000 доларів. Він заявив, що не заперечує проти тимчасового відкату біткойна, назвавши свою причину для такого кроку.

Відкат біткойна влаштовує Mow, ось чому

Самсон Моу, який раніше працював із відомим криптографом і біткойнером Адамом Беком у Blockstream (компанія, яка створила мережу Bitcoin Lightning Network), написав на X, що йому «нудно за біткойн за 44 000 доларів».

Відповідаючи на коментар, Моу сказав, що він не проти відкату біткойна тепер, оскільки s-coinи «надто сильно зростають. Їм потрібно охолонути».

Загалом, у своїх попередніх твітах цього тижня Моу чітко дав зрозуміти, що він очікує, що флагманська криптовалюта біткойн зросте набагато вище, ніж зараз. Косить очікує BTC досягне $1 млн зрештою, оскільки пропозиція біткойнів зменшується завдяки інституційним інвесторам, які несамовито скуповують усі біткойни, які можуть отримати, щоб запустити спотові ETF BTC, на які вони подали заявку.

Крім того, Моу нагадав криптоспільноті, що четвертий халвінг біткойна наближається, і після нього, у квітні наступного року, майнери будуть випускати лише трохи більше 3 BTC на блок.

Крім того, дані показують, що роздрібні інвестори також полюють на біткоіни та додають їх у свої холодні гаманці; на венчурного інвестора та прихильника біткойнів Ентоні Помпліано роздрібні покупки становлять понад 900 BTC на день.

Ціна біткойна трохи знижується

Цього тижня, у вівторок, біткойн нарешті перевищив рівень у 44 000 доларів, що привело спільноту BTC у захват, оскільки всі очікують, що спотові ETF біткойн будуть схвалені SEC найближчим часом. Потім біткойн просунувся до зони 44 400 доларів.

Після невеликого падіння в п’ятницю BTC знову підскочив до позначки в 44 600 доларів, а потім біткойн повернувся, знизившись майже на 2% і обмінюючись на $43 865 на момент написання цієї статті.Source link

Поділіться своєю любов'ю