Ось дедлайни Bitcoin ETF, які ви повинні знати на 2024 рік

TL; DR

  1. Очікується рішення SEC щодо спотових біткойн ETF: Очікується, що SEC ухвалить рішення щодо кількох спотових заявок на біткойн-ETF від таких великих компаній, як BlackRock і Fidelity, із кінцевими термінами на початку 2024 року.
  2. Провідна роль BlackRock: BlackRock, найбільший у світі управляючий активами, є ключовим претендентом у спотовій гонці BTC ETF, завдяки успішному досвіду роботи з SEC і партнерству з Coinbase.
  3. Можливе підвищення ціни біткойна: Очікується, що затвердження спотового біткойн-ETF, особливо від такої фірми, як BlackRock, значно підвищить ціну біткойна, потенційно досягнувши 100 000 доларів США.

Як скоро ми зможемо стати свідками Spot BTC ETF у США?

Можливе схвалення спотового біржового фонду біткойн (ETF) у Сполучених Штатах останнім часом було дуже інтригуючою темою, дехто передбачає, що запуск такого фінансового інструменту може змінити фінансові інновації та стимулювати ринок криптовалют.

Довгий список гігантів, які вже подали заявки до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), включає такі відомі імена, як BlackRock, Fidelity, Franklin Templeton, Invesco та багато інших.

Платформа криптоаналітики IntoTheBlock розповіла більше про ці ініціативи, окреслення коли очікується, що регулятор зважить кожен продукт.

Варіант Grayscale із тикером GBTC є першим із кінцевим терміном 1 січня 2024 року. Bitwise має почекати до 14 січня (не пізніше), тоді як BlackRock, VanEck, WisdomTree, Fidelity та Invesco заплановано на наступний день. Останніми є Hasdex і Franklin Templeton, дедлайном є 31 березня 2024 року.

Дедлайни BTC ETF
Кінцеві терміни BTC ETF, Джерело: CoinGecko

Чи BlackRock має найкращі шанси?

Більшість компаній, які подали заявку на запуск спотового BTC ETF у США, є фінансовими гігантами з мільярдними активами під управлінням. Проте один із них викликав найбільше ентузіазму, і його назва BlackRock.

Найбільший у світі керуючий активами (має неймовірні 9,4 трильйони доларів AUM) введено гонку в середині червня завдяки партнерству з біржею криптовалют Coinbase. Незважаючи на те, що SEC відома своєю ворожою позицією щодо індустрії цифрових активів, BlackRock має видатну репутацію серед сторожового пса, бачачи 575 із 576 заявок ETF отримали зелене світло протягом багатьох років.

Багато експертів і навіть ChatGPT припустили, що потенційне схвалення продукту може стати потужним каталізатором для ціни біткойна.

Модель мови на основі ШІ оцінюється що BTC може різко злетіти до історичного максимуму в 100 000 доларів, якщо ETF побачить світ. Однак є й інші елементи, включаючи інституційний попит і майбутнє скорочення вдвічі.

Ті, кому цікаво дізнатися, куди може рухатися оцінка біткойна (згідно з деякими відомими діячами), можуть переглянути наше спеціальне відео нижче:

Між тим, на грудень 2023 року також є кілька важливих дедлайнів. Якщо ви хочете дізнатися, чи можуть вони вплинути на ціну біткойна, подивіться наше нещодавнє відео:

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $100 (ексклюзив): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструватися та отримати 100 доларів США безкоштовно та знижку 10% на комісію Binance Futures у перший місяць (умови).Source link

Поділіться своєю любов'ю