Золото падає, біткойн перевищив 44 тисячі доларів після даних про робочі місця

Коли торговий тиждень добігає кінця, Yahoo Finance Markets Reporter Джаред Блікре перевірки кількох ключових ринкових факторів, включаючи ф’ючерси на золото (GC=F) і біткойн (BTC -USD), яка щойно перевищила 44 000 доларів США.

Щоб отримати більше експертної інформації та останні дії на ринку, натисніть тут щоб переглянути цю повну серію Yahoo Finance Live.

Стенограма відео

ДЖУЛІ ХАЙМЕН: Тепер перейдемо до Джареда Блікра. Він отримує оновлену інформацію про останні зміни на ринку, оскільки торговий тиждень наближається до кінця. Привіт, Джареде.

ДЖАРЕД БЛІКР: Так. Це був захоплюючий початок для золота, і я нічого не чув про це з понеділка. І давайте просто перевіримо, що жовтий метал робить сьогодні. Приблизно на 1% менше. Це 10-денний вигляд. І під час відкриття в неділю ввечері ми досягли цього рекордного стрибка, але його швидко, швидко продали. Фактично, це був найбільший день, понеділок був найбільшим днем ​​за кілька місяців. І, на жаль, це було до– це було до недоліку.

Давайте подивимося на графік з початку року. Ви бачите, що це майже бічний тренд діаграми, хоча ми закінчуємо на максимумах року, принаймні в тому маленькому вікні. Дозвольте мені показати вам останні п’ять років, тому що тут золото консолідувалося у відносно вузькому діапазоні протягом досить тривалого часу. І коли він нарешті підніметься вище, а я кажу коли, це може бути, якщо він нарешті перевищить рівень, він повинен мати імпульс, який можна порівняти з розміром і тривалістю цього періоду консолідації, тобто він може бути дуже, дуже вище протягом тривалого періоду часу. Однак ми ще не знайшли цей каталізатор.

Багато подій на цьому тижні з процентними ставками. Єна трохи зросла. Але я також подивився на криптовалюту. Давайте подивимося на 7-денний. Це 7-денний огляд біткойнів, зростання на 12%, зростання Ethereum на 9%. Деякі менші токени, які були знищені минулого року, наприклад Solana, зросли приблизно на 15%, Cardano – на 37%.

Але давайте просто побудуємо графік цінової дії в біткойнах. Зараз це 5-річний графік. Це рекордні показники тут. І ми нарешті виходимо на територію, де проводимо багато часу, і є багато пам’яті про ціни 2021 року та трохи 2022 року. Але ви подивіться на імпульс, давайте подивимось на двомісячний графік тут, просто стрімко зростає. Цей ринок не тільки– він не хоче консолідуватися та мати такі спади, які зазвичай виникають, коли у вас є консолідуючий ринок, який перебуває у висхідному тренді. Ми консолідуємося і все ще йдемо вгору.

Досить сказати, що за цим стоїть великий імпульс. І я був би здивований, якби ми не піднялися значно вище. Це буде непросто, але моментум, безумовно, зараз на користь биків.

ДЖОШ ЛІПТОН: Добре, Джареде, дуже тобі дякую. Цінуйте це.

Source link

Поділіться своєю любов'ю