Як схвалення Bitcoin ETF може підштовхнути BTC до 141 тисячі доларів


  • Попит на біткойни може зрости, коли SEC схвалить спотовий ETF.
  • Може пройти деякий час, перш ніж корпоративні органи почнуть стимулювати зростання BTC.

Більшу частину року точилися дискусії навколо можливого Bitcoin [BTC] спотове схвалення ETF. Але всупереч бажанню багатьох учасників ринку, Комісія з цінних паперів і цінних паперів США неодноразово виправдовувалася, що не дає добро.

Що стосується розробки, Джеймс Баттерфілл, керівник відділу досліджень CoinShares звільнений звіт. У звіті Баттерфілл показав, що ціна біткойна після потенційного затвердження може досягти 141 000 доларів.

Якщо ви завзято слідкуєте за оновленнями AMBCrypto, ви визнаєте, що Butterfill відіграв важливу роль у наданні оновлень про потік інвестиційних фондів, пов’язаних з біткойнами та іншими криптовалютами.

Час, він інший

Цікаво те, що за останні кілька тижнів аналітик неодноразово згадував про біткойн припливи збільшувалися. Цікаво, що керівник дослідження CoinShares зосередився на взаємозв’язку потоку коштів із біткойнами.

Ця модель також відіграла важливу роль у виведенні $141 000. Щоб визначити ціну, Баттерфілл проаналізував активи під управлінням (AuM) з 2018 по 2023 рік.

Він зауважив, що:

«Цей рік незвичайний тим фактом, що обсяги ETP зросли пропорційно, це пов’язано з різким падінням обсягів від Binance, а не через зростання обсягів ETP. Принаймні історично, коли загальні обсяги ринку зростають, зростають і обсяги ETP, де існує форма «відповідності настроїв».

Ціна біткойна проти потоків криптофонду

Джерело: CoinShares

З наведеної вище діаграми звіт також показує, як біржові продукти (ETP) в інших країнах рідко впливають на цінову дію біткойна.

Bitcoin ETP — це фінансовий продукт, який дозволяє інвесторам отримати доступ до BTC, не тримаючи монету.

Понад $100,00 або нічого

Щодо зміни впливу ETF на ціну, аналітик розглянув щотижневі потоки коштів. За його словами, останнім часом у біткойн вкладено близько 14,4 млрд доларів інвестицій.

Отже, якщо порівняти середній розподіл з ціною біткойна, то BTC може досягти 141 000 доларів.

Однак у звіті визнається, що було важко встановити точну вартість. Він також додав прогнозований вплив схвалення ETF на BTC залежно від моделі потоку коштів.

Модель потоку біткойн-фондів згідно з CoinShares

Джерело: CoinShares

З початку року (з початку року) біткойн зріс на 119,27%. Але фіксація прибутку за останні сім днів є витягнув ціна повернулася до 36 440 доларів США. Це була ціна на момент написання статті.

На завершення у звіті CoinShares зазначено, що рівень попиту на біткойни невідомий після запуску спотового ETF. У звіті також додається, що може пройти деякий час, перш ніж корпорація вирішить інвестувати, підкреслюючи, що:

«Схвалення регулюючими органами та корпоративне прийняття є проблемами, що швидко вигоряють через сприйману складність біткойна. З цієї причини корпораціям і фондам може знадобитися деякий час, щоб накопичити свої знання та впевненість, перш ніж вони вирішать інвестувати».


Скільки Сьогодні коштує 1 10 100 BTC?


Тим часом здавалося, що Комісія з цінних паперів і цінних паперів США наполегливо просуває своє рішення щодо спотових ETF. як повідомили від AMBCrypto, ще один раунд заявок було відкладено.

Source link

Поділіться своєю любов'ю