Японія може дозволити інвестиційним фондам тримати Crypto, ціна біткойна досягла рекордного рівня

Японія наблизилася до того, щоб дозволити компаніям венчурного капіталу та іншим інвестиційним фондам безпосередньо володіти цифровими активами після того, як адміністрація прем’єр-міністра Фуміо Кісіди погодилася подати переглянутий законопроект для впровадження змін.

Видно представлення криптовалюти біткоін. (Reuters)

Кабінет міністрів схвалив текст законопроекту 16 лютого, який спрямований на внесення часткових змін до закону про підвищення конкурентоспроможності промисловості країни, йдеться в заяві, опублікованій на веб-сайті Міністерства економіки, торгівлі та промисловості. У законопроекті йдеться про те, що «будуть вжиті заходи для додавання криптоактивів до списку активів, які можуть бути придбані та утримуватися товариствами з обмеженою відповідальністю», маючи на увазі засіб, який використовують компанії венчурного капіталу для забезпечення капіталу для інвестицій.

Відкрийте для себе азарт крикету, як ніколи раніше, ексклюзивно на HT. Дослідіть зараз!

Порядок денний Kishida для відновлення економіки Японії включає підтримку зростання так званих фірм web3, термін, який відноситься до майбутньої децентралізованої версії Інтернету, що базується на технології блокчейн. Порівняно з іншими регіонами, Японія вважається країною з жорсткими правилами для сектору цифрових активів, але вона просунулася до пом’якшення деяких правил криптовалюти в таких сферах, як лістинг токенів і оподаткування.

Тепер уряд планує винести законопроект на обговорення на поточній сесії сейму, парламенту Японії.

У разі схвалення поправки цей крок відкриє інвестиційний сектор Японії для більшого доступу до цифрових активів. Інвестиції в стартапи web3 зазвичай включають положення, які розподіляють токени для спонсорів, при цьому криптовалюти діють як спосіб виходу зі ставок раніше, ніж це передбачено традиційними шляхами, такими як лістинг на фондовому ринку.

Відкрийте світ переваг із HT! Від змістовних інформаційних бюлетенів до сповіщень про новини в реальному часі та персоналізованої стрічки новин – усе це тут, на відстані одного кліка!- Увійдіть зараз!
Будьте в курсі Ділові новиниразом зКурси на золото сьогодні, Новини Індії та інші відповідні оновлення на веб-сайті та в програмах Hindustan Times

Source link

Поділіться своєю любов'ю