Зараз блоби Ethereum використовуються для створення написів, як на біткойнах

Опубліковано 3 хвилини раніше на

Дані Dune Analytics показують, що краплі Ethereum використовуються для створення написів, подібно до порядкових номерів у біткойнах, з рекордною швидкістю.

27 березня зареєстровано 2437 блоків написи, що склало 22,8% блобів, опублікованих за день, за словами користувача Dune Analytics на ім’я Хілдоббі. Це найвище використання опублікованих блоків серед інших рівнів 2 Ethereum, таких як Arbitrum, Optimism, Base і Linea.

Крім того, збільшені написи з крапкою збігалися з a шип в комісії на Base, досягнувши 300 доларів США, перш ніж впасти приблизно до 30 доларів США. Ethereum також бачить a занурити у використанні слотів, ймовірно через до великих розмірів блоків, викликаних краплями.

«Написи в ланцюжках EVM — це вбудовані дані, знайдені в даних викликів транзакцій, які, як і порядкові номери в біткойнах, мають на меті імітувати універсальність ERC-20 і NFT на основі смарт-контрактів», — користувач Hildobby. написав на веб-сайті Dune Analytics. «Написи суперечать рішенням щодо дизайну EVM, оскільки єдиною перевагою є вартість газу за рахунок проблем індексації, несумісності та інтеграції».

Оновлення Ethereum Dencun 13 березня дозволило створити блоки даних, які збільшують включення даних у транзакції Ethereum, не перешкоджаючи часу обробки блоків. Blobs схожі на біткойн написи, де дані пов’язані з найменшою одиницею біткойна, яка називається сатоші. Токени, викарбувані з такими даними, називаються Біткойн Ординали.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Про автора

М. К. Манойлов є кореспондентом The Block з 2020 року — приєднався незадовго до того, як біткойн вперше перевищив 20 000 доларів. Відтоді MK написав майже 1000 статей для видання, висвітлюючи будь-які новини про криптовалюту, але з увагою до NFT, метавсесвіту, ігор web3, фінансування, злочинів, злому та історій про крипто-екосистему. МК має диплом про науку, здоров’я та екологічну звітність Нью-Йоркського університету (SHERP), а також висвітлював теми здоров’я для WebMD та Insider. Слідкувати за МК можна на X @MManoylov та в LinkedIn.Source link

Поділіться своєю любов'ю