Засновник Zcash Зуко Вілкокс йде з Electric Coin, призначаючи нового генерального директора

Зуко Вілкокс залишає посаду генерального директора Electric Coin Company, команди, яка розробляє криптовалюту Zcash, орієнтовану на конфіденційність (ZEC).

ECC оголосив про зміну керівництва в понеділок, і Джош Свіхарт підвищився замість Вілкокса.

Зображення Вілкокса, що розповідає про історію конфіденційності в Інтернеті. Джерело: ECC

Раніше Свіхарт працював у ECC одним із віце-президентів компанії з розвитку з жовтня 2018 року по серпень 2023 року, але взяв чотири місяці перерви, працюючи неповний робочий день інвестором у фірмі інвестиційних послуг Denver Angels у Колорадо, відповідно на LinkedIn.

«Ми впевнені в лідерстві Джоша — у пошуку відповідності продукту ринку, розблокуванні нових партнерств і співпраці, покращенні зручності використання Zcash і зростанні впровадження», — ECC. сказав у публікації від 18 грудня.

«На додаток до бачення ECC і оптимістичного захоплення Zcash, Джош має сильну підприємницьку, технічну та продуктову освіту», – додала фірма.

Свіхарт сказав, що протягом наступних кількох місяців фірма зосередиться на підвищенні корисності Zcash за допомогою продуктів, орієнтованих на користувачів, і на покращенні фінансового становища ECC.

Вілкокс — сам себе назвав «максималістом свободи людини» — відображені позитивно відгукнувся про свій час створення Zcash з нуля в публікації Medium від 18 грудня:

«Це був неймовірний досвід, і я завжди буду вдячний, що мав можливість втілити одну зі своїх науково-фантастичних мрій у реальність».

Однак Вілкокс сказав, що для нього та компанії найкраще розлучитися. «Я не думаю, що це злиття Zcash зі мною особисто є здоровим для мене, і я не думаю, що це корисно для Zcash», — сказав він.

«Роль Zcash в історії людства є і буде набагато більшою, ніж будь-яка особа», — додав Вілкокс.

Співзасновник Zcash визнав, що конфліктував зі Свіхартом як найкраще просувати Zcash вперед, але сказав, що вони ніколи не сперечалися щодо «чому».

пов’язані: Binance помилилася, завантажуючи Monero, Zcash та інші конфіденційні монети

Вілкокс залишиться на посаді директора в раді Bootstrap Project, материнської компанії ECC. Алан Фейрлесс, Крістіна Гарман, Мішель Лай і Закі Манян також входять до цієї ради.

Zcash — це блокчейн і криптовалюта, орієнтований на конфіденційність, який було запущено 29 жовтня 2016 року. ECC було засновано двома роками раніше, у 2014 році.

ZCash базується на кодовій базі Bitcoin і, як і Bitcoin (BTC), має фіксований запас у 21 мільйон монет.

Ця новина не мала істотного впливу на ціну ZEC, яка зараз становить 28,8 дол. відповідно до CoinGecko.

Журнал: Страх і сумнів законодавців спонукають до запропонованих правил щодо криптовалют у США